Viryklė Electrolux LKR564200K kaina
Viryklė Electrolux LKR564200K kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2023-10-04 15:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543767496 |
| Plotis | 50 |
| Aukštis | 85.8 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Funkcija „SteamBake“ skirta vienu mygtuko paspaudimu namų sąlygomis iškepti kepinius kaip kepykloje. Dėl drėgmės tešla visiškai pakyla, todėl kepinio vidus lieka minkštas, o paviršius pasidengia traškia blizgia plutele. Dėka katalitinės dangos, galite pamiršti apie orkaitėje susikaupusius riebalus ir maisto nešvarumus. Ši savaiminio išsivalymo funkcija aktyvi orkaitei įkaitus iki 250 °C temperatūros, todėl orkaitę valyti ypatingai paprasta. Mėgaukitės traškiomis skrudintomis bulvytėmis arba daržovėmis, naudodami mažiau aliejaus su specialia funkcija „AirFry“ ir viryklės skarda. Jūsų patiekalai niekada neperkeps, nes viryklės orkaitė turi elektroninį laikmatį, kuris, pasibaigus nustatytam laikui, išjungia kaitinimą. Galite visiškai nuimti stiklines dureles ir jos stiklus, todėl jas valyti – juokų darbas. |
| Kolekcija | „SteamBake“ |
| Galia | 8605.5 |
| Svoris | 44 |
| Su apšvietimu | + |
| Gylis | 60 |
| Modelis | LKR564200K |
| Valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Termostatas | + |
| Ekranas | + |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitlentės paviršius | Stiklo keramika |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 180/120mm, 140mm, 250x140/140mm, 140mm |
| Kaitviečių galia | 1700W(1700/700W), 1200W, 2000W(1100/900W), 1200W |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės galia | 3035 |
| Orkaitės talpa | 58 |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 11 |
| Orkaitės funkcijos | Orkaitės lemputė, „PlusSteam“, Lengvas konvekcinis kepimas, Apatinis kaitinimas, Apatinis + Viršutinis kaitinimas, Greitas kepimas grilyje, Terminis kepintuvas, Konvekcinis kepimas, Drėgnas kepimas, „AirFry“/Karšto oro srautas, Atitirpinimas |
| Valymo tipas | Katalizinė savaiminio išsivalymo sistema |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Kepimo padėklų skaičius | 3 |
| Vaikų saugos funkcija | - |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | + |
| Laido kištukas | - |
| Prijungimo kabelis | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | 1 lygio |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A+++ - D |
| Rodyti daugiau | |















































