Indaplovė Candy CDCP 8S kaina
Indaplovė Candy CDCP 8S kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (42)
|
Technoaura.lt
|
Indaplovė Candy CDCP 8S |
|
250.23 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
Candy Dishwasher CDCP 8S Free standing, Width 55 cm, Number of place settings 8,.. |
|
258.70 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Candy Dishwasher CDCP 8S Free standing, Width 55 cm, Number of place settings 8,.. |
|
271.05 €
|
Išparduotatviranga.lt |
Candy Dishwasher CDCP 8S Free standing, Width 55 cm, Number of place settings 8,.. |
|
274.84 €
|
Išparduotabaitukas.lt |
|
Technoringas.lt
|
Sidabro spalvos kompaktiška indaplovė Candy CDCP 8S |
|
315.18 €
|
Išparduotatechnoringas.lt |
Indų plovimo mašina Candy CDCP 8S Laisvai stovintis, plotis 55 cm, vietos nustat.. |
|
330.72 €
|
Išparduotaintop.lt |
Indaplovė Candy Dishwasher CDCP 8S Free standing, Width 55 cm, Number of place s.. |
|
352.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
Candy Dishwasher CDCP 8S Table, Width 55 cm, Number of place settings 8, Number .. |
|
355.20 €
|
Išparduotacomplius.lt |
Candy Dishwasher CDCP 8S Table, Width 55 cm, Number of place settings 8, Number .. |
|
364.69 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Candy | Table | Dishwasher | CDCP 8S | Width 55 cm | Number of place settings 8 .. |
|
364.94 €
|
Išparduotamaziausiakaina.lt |
Candy Dishwasher CDCP 8S Table, Width 55 cm, Number of place settings 8, Number .. |
|
365.54 €
|
Išparduotaitwork.lt |
CANDY Table Top Dishwasher CDCP 8S, Width 55 cm, Energy class F, Silver |
|
372.44 €
|
Išparduotabeautychest.lt |
Candy Dishwasher CDCP 8S Table, Width 55 cm, Number of place settings 8, Number .. |
|
375.50 €
|
Išparduotasmartech.ee |
Candy Dishwasher CDCP 8S Table, Width 55 cm, Number of place settings 8, Number .. |
|
379.49 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
Kainų kitimo istorija - Indaplovė Candy CDCP 8S

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Indaplovė Candy CDCP 8S
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 8059019025780 |
| Montavimo tipas | stalinės |
| Gamintojo kodas | 32000951 |
| Indų komplektų skaičius | 8 |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 206kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 2240l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 220min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 51db |
| Aukštis | 59.5cm |
| Plotis | 55cm |
| Gylis | 50cm |
| Svoris | 27kg |
| Plovimo klasė | a |
| Vandens sąnaudos ciklui | 8l |
| Valdymas | mechaninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 5vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | greita programa, eco, stiklas, kasdienis, intensyvi, normalaus plovimo programa |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | - |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | - |
| Džiovinimo tipas | kondensacinis |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | - |
| Kita informacija | akustinis signalas programos pabaigoje, stalčius stalo įrankiams |
| Trečias stalčius | - |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |







































