Indaplovė Electrolux KEAD2100L kaina
Indaplovė Electrolux KEAD2100L kaina
Indaplovė ELECTROLUX KEAD2100LNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 300 serija KEAD2100LKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
469.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indaplovė ELECTROLUX KEAD2100LNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX KEAD2100L Indaplovė+DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Electrolux KEAD2100LIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
389.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
389.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
ELECTROLUX KEAD2100L |
|
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė ELECTROLUX KEAD2100LVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux KEAD2100LPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
389.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
389.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indaplovė ELECTROLUX KEAD2100L įmontuojamaNemokamas pristatymas ir lizingas išsimokant per 10 mėn |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Indaplovė ELECTROLUX KEAD2100LTurime parduotuvėje, taikome nuolaidą Daugiau |
|
389.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 300 serija KEAD2100LKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
469.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojama indaplovė Electrolux 300 serija KEAD2100LKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
469.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 02:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 7332543731084 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | kead2100l |
| Indų komplektų skaičius | 9 |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 78kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.78kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | 990l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 240min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 47db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 55cm |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9.9l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | integruotas |
| Plovimo temperatūrų režimai | 3vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 6vnt. |
| Programos | vidaus plovimas |
| Reguliuojamas viršutinio krepšio aukštis | + |
| Vandens purkštuvai | 2vnt. |
| Džiovinimo tipas | airdry |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Pradinis skalavimas | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Rodyti daugiau | |

















































