Indaplovė Candy CDPH 2L1049W-01 kaina
Indaplovė Candy CDPH 2L1049W-01 kaina
Indaplovė Candy CDPH 2L1049W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
285.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
285.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Indaplovė Candy CDPH 2L1049WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 325.0 € |
|
285.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indaplovė CANDY CDPH 2L1049W-01Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
310.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Indaplovė Candy CDPH 2L1049W-01Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
266.58 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
266.58 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Candy Indaplovė | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Plotis 45 cm | Number of pla..Daugiau |
|
266.58 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
266.58 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Candy Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of pla.. |
|
285.66 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Indaplovė Candy CDPH 2L1049W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
285.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
285.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Indaplovė Candy CDPH 2L1049W, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369 € |
|
285.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
285.99 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Candy CDPH 2L1049W-01 indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.60 eur/mėn |
|
285.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Indaplovė Candy CDPH 2L1049WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 325.0 € |
|
285.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Candy Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of pla.. |
|
286.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Candy Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of pla.. |
|
288.40 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Candy Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of pla.. |
|
288.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
288.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indaplovė Candy CDPH 2L1049W-01 Dishwasher, Free standing, E, Width 450 cm, 10 p.. |
|
290.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Candy Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of pla.. |
|
294.15 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Candy Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of pla.. |
|
300.50 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
300.50 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Candy Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of pla.. |
|
302.14 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of place set.. |
|
305.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
305.31 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Indaplovė CANDY CDPH 2L1049W-01Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
310.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Indaplovė Candy CDPH 2L1049W-01Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
310.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
310.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Candy Brava CDPH 2L1049W-01 pastatoma indaplovė 45cm, 10 komplektų, E klasė, bal.. |
|
323.15 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Candy Dishwasher | CDPH 2L1049W-01 | Free standing | Width 45 cm | Number of pla.. |
|
339.85 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 20:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 6925777854141 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | cdph 2l1049w |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 75kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 298min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 82cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 58cm |
| Svoris | 38.41kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | greita programa, pradinė programa, eco, kasdienis, intensyvi |
| Ekranas | - |
| LED ekranas | - |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | kondensacinis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Vandens tiekimo blokavimas trūkus žarnai | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Pajungimas prie karšto vandens | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Palaikomos technologijos | aqua stop |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |





































