Indaplovė Candy CF 3E9E0W kaina
Indaplovė Candy CF 3E9E0W kaina
Candy Rapidò CF 3E9E0W laisvai pastatoma indaplovė, 60 cm, 13 indų komplektų, en.. |
|
349.65 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Indaplovė Candy CF 3E9E0WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
349.79 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
349.79 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 2.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Baltos spalvos 60 cm pločio laisvai pastatoma indaplovė Candy CF 3E9E0W |
|
349.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.79 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė Candy CF 3E9E0WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
360.28 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
360.28 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Candy CF 3E9E0WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 485.0 € |
|
387.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Baltos spalvos 60 cm pločio laisvai pastatoma indaplovė Candy CF 3E9E0WSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
429.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CANDY |
| Kategorija | Indaplovės |
| Prekės kodas | 8059019049984 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Gamintojo kodas | cf 3e9e0w |
| Indų komplektų skaičius | 13 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | 93kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 236min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 59.8cm |
| Svoris | -kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 10.9l |
| Valdymo skydelis | priekyje |
| Plovimo temperatūrų režimai | 3vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Rodyti daugiau | |
























