Indaplovė Beko DIS35025 kaina
Indaplovė Beko DIS35025 kaina
Įmontuojama indaplovė BEKO DIS35025Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
265.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Beko DIS35025Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 278.99 € |
|
265.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
265.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė BEKO DIS35025Yra sandėlyje. |
|
259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
259.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė BEKO DIS35025Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 429 € |
|
265.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
BEKO DIS35025 IndaplovėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
265.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
265.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Beko DIS35025 įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.50 eur/mėn |
|
265.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Beko DIS35025Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 278.99 € |
|
265.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
265.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
BEKO DIS35025 |
|
279.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
279.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 8690842392542 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | dis35025 |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 76kwh |
| Energijos suvartojimas | 0.76kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | 1190l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 210min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 48db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11.9l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | 5 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | statinis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Rodyti daugiau | |









































