Beko DIS35023E kaina
Beko DIS35023E kaina
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303 € |
|
269.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
269.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indaplovė Beko DIS35023EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
272.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023EYra sandėlyje. |
|
269.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
269.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303 € |
|
269.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
269.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023E, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 303 € |
|
271.52 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
271.52 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023E |
|
271.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
271.52 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indaplovė Beko DIS35023EKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
272.25 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35023E |
|
279.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
279.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Beko DIS35023E įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 27.95 eur/mėn |
|
279.51 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 8690842645761 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | dis35023e |
| Indų komplektų skaičius | 10 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 76kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | 210min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | 49db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | 29.1kg |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | 11.9l |
| Valdymas | elektroninis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| Programos | eco 50°c, greita programa, intensive 70°c, clean&shine |
| Laikrodis | + |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Vandens purkštuvai | 2vnt. |
| Džiovinimo tipas | statinis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Apsauga nuo vaikų | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| ½ indų įkrovos programa | + |
| Trečias stalčius | - |
| Palaikomos technologijos | aqua stop |
| Durelių fasadas | + |
| Rodyti daugiau | |
































