Indaplovė Beko DIS35026 kaina
Indaplovė Beko DIS35026 kaina
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35026Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
301.07 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Indaplovė Beko DIS35026Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 338.0 € |
|
303.04 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Beko, 10 komplektų talpa, plotis 44,8 cm - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
309.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
309.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Indaplovė BEKO DIS35026 įmontuojamaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
311.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Beko DIS35026 dishwasher built-in 10 place settings |
|
295.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
295.24 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Beko DIS35026 indaplovė built-in 10 place settings |
|
301.07 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
301.07 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35026Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
301.07 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beko DIS35026 įmontuojama indaplovė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.11 eur/mėn |
|
301.07 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojama indaplovė Beko DIS35026Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
301.07 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Indaplovė Beko DIS35026Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 338.0 € |
|
303.04 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Beko, 10 komplektų talpa, plotis 44,8 cm - Įmontuojama indaplovėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
309.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
309.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Indaplovė BEKO DIS35026 įmontuojamaNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
311.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Indaplov |
|
314.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
314.10 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
įmontuojama Indaplovė Beko Dis35026 |
|
437.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
437.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 16:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | BEKO |
| Kategorija | Įmontuojamos indaplovės |
| Prekės kodas | 869084239256 |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Gamintojo kodas | pole täpsustatud |
| Indų komplektų skaičius | 1 |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Energijos suvartojimas | -kw/h |
| Energijos suvartojimas nenaudojant | -w |
| Džiovinimo efektyvumo klasė | a |
| Metinės vandens sąnaudos | -l |
| Standartinės programos eigos trukmė | -min. |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Triukšmo lygis | -db |
| Aukštis | 81.8cm |
| Plotis | 44.8cm |
| Gylis | 55cm |
| Svoris | -kg |
| Plovimo klasė | a |
| Galia | -w |
| Vandens sąnaudos ciklui | -l |
| Valdymas | sensorinis |
| Valdymo skydelis | ant briaunos |
| Plovimo temperatūrų režimai | -vnt. |
| Plovimo programų skaičius | 5vnt. |
| Plovimo pradžios atidėjimas | + |
| LED ekranas | + |
| Vandens purkštuvai | -vnt. |
| Džiovinimo tipas | ventiliacinis |
| Vandens nuotėkio kontrolė | + |
| Pasibaigusios druskos indikacija | + |
| Pasibaigusio blizgiklio indikacija | + |
| Durelių fasadas | - |
| Rodyti daugiau | |



































