Urmokaina.lt

Urmokaina.lt

            Į parduotuvę
Adresas internete https://www.urmokaina.lt

Informacija apie įmonę

Įmonės pavadinimas: UAB Urmo grupė
Įmonės kodas: 303317820
PVM kodas: LT100008645610
Adresas: Laisvės pr. 77C, LT-06155 Vilnius
Vadovas: Vainius Kuolys, direktorius
Darbuotojai: 17
Įvertinimas: 2.4/5 (vertinimų: 5)
Bendras įvertinimas
Pristatymas
Aptarnavimas
Atsiliepimai, skundai, komentarai
Parašyk atsiliepimą

- pasidalink patirtimi apie Urmokaina.lt!

Antanas Z.

Antanas Z.

2022-08-13 20:34:16

Užsakius prekę , įsiūlė analogišką, gavau pasirodo visiškai ne tokią. Pirkimo sąsk.faktūros negavau. Gatvės šviestuvas reklamuojamas 120w galios, o tai kaip led.yra labai galingas. Sumontavus, pasirodo jis ne daugiau 6w. Ant prietaiso nėra jokios informacijos. Nuotolinio valdymo pultelis visiškai tuščias, žodžiu muliažas. Ruošiuosi kreiptis į įstaigas dėl prekių kilmės, nors be s/f galiu nieko nepešti. Žodžiu kontrabandiniės prekės ir jokios atsakomybės, kokybė tinka tik rusijos rinkaii. Aplenkite šią įmonę, tai kaip loterija, tik "bilietai" labai brangūs.
,

Ar naudingas atsiliepimas?
11
Julius M.

Julius M.

2022-02-23 10:14:06

Durniu ieskotojai. Skelbia geresnes kainas, bet visos prekes kur geresne kaina, atseit isparduotos.

Ar naudingas atsiliepimas?
21

Jan

2021-08-18 21:32:51

Liepos pabaigoje, per karščius +32 Vilniuje niekur nebuvo ventiliatorių. per skelbių sovietinius 70ūjų metų sėkmingai pardavinėjo. O pas juos buvo. Ir normaliomis nespekuliatyvinėmis kainomis.

Ar naudingas atsiliepimas?
41

Kasgidar

2021-07-21 11:20:25

Pats esu pirkęs tik smulkių prekių iš urmo kainos, bet el. paštu konsultantas vis tiek padėjo gauti informacijos apie nesusijusios prekės detalę, nes jie turėjo panašią, o ta parduotuvė iš kurios pirkau neatsakė.

Ar naudingas atsiliepimas?
12

Gabrielė

2021-05-07 16:16:13

Laba diena, norėčiau pareikšti savo nuomonę apie Urmokaina.lt asistentų darbą ir pačią įmonę. Kovo 25 dieną buvo užsakytas paspirtukas berniukui (AD14 6+ m. modelis), tačiau Kovo 29 dieną buvo gauta kita prekė, panašus paspirtukas, tačiau 3+ metų vaikučiui. Viskas būtų gerai, klaidų pasitaiko, būna prekės susimaišo, tačiau nepaisant to mes jį gavome brokuotą ( vietoje, kuri laiko vairą, nebuvo jungties, kuri jį užfiksuotų). Su įmone iškart buvo susiekta, pareikalautas pinigų grąžinimas. Prekę atgal išsiuntėme Balandžio 2 dieną ir 6 dieną ji buvo atsiimta. Tačiau konsultantai savaitę tempė laiką, ir teigė, jog pas juos tos prekės nėra. Buvo prašoma įrodymų, kad mes ją išsiuntėme ir liepė laukti toliau. Šis katės ir pelės žaidimas užtruko iki Gegužės 6 dienos. Visi pokalbiai skambinant į jų centrą pasibaigdavo tuo, kad buvo prašoma rašyti į jų gmail, kuriame kiekvieną kartą atrašydavo skirtingas konsultantas ir aiškinti situaciją vis iš naujo. Paskambinus dar kartą pasiteirauti apie pinigų grąžinimą, buvo pasakyta skambinti į Kauno filialą, esą Vilnius neužsiima pinigų grąžinimu, tačiau paskambinus Į Kauną, pasakė, kad reikia kalbėtis su Vilniumi, nes prekė buvo siųsta iš ten. Skambinta ir rašyta buvo n kartų, tačiau visuomet buvo pažergta begalės pažadų, kurie nebuvo pildomi. Buvo pagrasinta Vartotojų teisėmis, tuomet buvo imtasi veiksmų ir paprašyta sąskaitos į kurią reiktų pervesti pinigus. Laukėme 14 darbo dienų pinigėlių grąžinimo. Paskambinus pasiteirauti, buvo sakoma, kad pinigai bus pervesti, nesijaudinkite. Tačiau pabodo laukti daugiau nei mėnesį pinigų grąžinimo, kuris turėjo būti atliktas greičiau. Pinigų grąžinimo terminas buvo pasibaigęs, paskambinus dar kartą, gavome tą patį atsakymą kaip ir visuomet – laukite. Pagaliau susisiekus su vadybininku ir pasakius, kad kreipiamės į Vartotojų teises, pinigai buvo pervesti valandos bėgyje. Norėčiau pasakyti, kad neapsigaukite ir labai atsargiai pirkite iš šios parduotuvės, nors konsultantai visi yra malonūs, tačiau kiekvieną kartą paskambinus pasiteirauti eigos jūs gausite begalę bergždžių pažadų, kurie bus išpildyti tik tuomet kai bus grasinama Vartotojų teisėmis. Labai nusivyliau šios įmonės darbu ir efektyvumu, nors jų tinklalapyje teigiama, jog jie yra „stipriausi“ Lietuvoje, drįsčiau sakyti, kad neverta apsigauti ir pasimauti ant tokios firmos. Gražios dienos.

Ar naudingas atsiliepimas?
810

Pasidalink savo patirtimi apie Urmokaina.lt!

Būkite aktyvūs! Įvertinkite parduotuvę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Bendras įvertinimas:
?

Parašykite apie patirtį, perkant šioje parduotuvėje. Asortimentas, kainos, patogumas ir pan.

Pristatymas:
?

Parašykite ar prekę pristatė laiku. Ar susisiekė prieš pristatymą. Ar prekės pakuotė buvo tvarkinga ir pan.

Aptarnavimas:
?

Parašykite apie aptarnavimo patirtį. Ar atsakė į visus kylančius klausimus. Ar laiku informavo ir pan.

Parašykite plačiau apie pirkimo patirtį:
Užsakymo Nr:

Kaina24.lt - internetinės prekybos portalas. Čia rasite informaciją apie daugiau kaip 700 parduotuvių bei 10 000 000 prekių. Ieškokite įvairiausių prekių, vertinkite jas, lyginkite skirtingų pardavėjų kainas, raskite pigiau ir sutaupykite!