Televizorius SAMSUNG UE32T4302AKXXHKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259 € |
|
219.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (51)
Televizorius Samsung T4302 32" TV, 1366x768, LED, Tizen, HDR, WiFi, Smart, herní.. |
|
209.99 €
|
Išparduotavarle.lt |
Televizorius|SAMSUNG|32 |HD|1366x768|Wireless LAN|Tizen|UE32T4302AKXXH |
|
216.95 €
|
Išparduotaprimtech.lt |
Samsung Series 4 UE32T4302AK 81,3 cm (32 colių) išmanusis televizorius Wi-Fi juo.. |
|
236.22 €
|
Išparduotaintop.lt |
Samsung UE32T4302AKXXH, 32 and quot;(81cm), 1366x768, PQI 900, Smart TV, WiFi, U.. |
|
236.39 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Televizorius Samsung TV UE32T4302A 32" (81.3cm), Smart TV, Tizen, HD LED, 1366x7.. |
|
236.99 €
|
Išparduotaogmina.lt |
TV Set|SAMSUNG|32"|HD|1366x768|Wireless LAN|Tizen|UE32T4302AKXXH UE32T4302AKXXH .. |
|
247.57 €
|
Išparduotaelektrika.lv |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-14 23:17
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Televizorius Samsung UE32T4302

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Televizorius Samsung UE32T4302
Informacija
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806090389948 |
| Modelis | ue32t4302 |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 32" (82 cm) |
| Galia | 60w |
| Metinis energijos suvartojimas | 43kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1366 x 768 (hdr) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | analoginis, dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 4kg |
| Svoris su stovu | 4.1kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 10w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1, ci+ x 1, rf x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi |
| WiFi | + |
| Bluetooth | - |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 100 x 100 |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | 43.8cm |
| Plotis be stovo | 73.74cm |
| Gylis be stovo | 7.41cm |
| Aukštis su stovu | 46.54cm |
| Plotis su stovu | 73.74cm |
| Gylis su stovu | 15.05cm |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |




















































Arvizas A.
2021-05-13 19:56:43
- 1366x768 ekrano raiska Ready HD.
- 2x5W koloneles, biski geriau nei is telefono, seniau gamindavo su 2x10W 2018 metais.
(Yra vienas Tv su 2x10W kolonkem Qe32 modelis bet kaina 350-400eur.)
+ Tizen 5.5 Smart TV, Ethernet,
+ 1 usb, 2 HDMI
Pencininkams arba vaikui pirmas TV dar dar.