Šaldytuvas Samsung RF50C530EB1 kaina
Šaldytuvas Samsung RF50C530EB1 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RF50C530EB1/EOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1068 € |
|
949.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
949.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RF50C530EB1/EOKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1099.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
969.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung RF50C530EB1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1153.0 € |
|
1024.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung, French Door, NoFrost, 495 L, 178 cm, juodas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1099.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1099.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Samsung RF50C530EB1/EO |
|
1149.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1149.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung RF50C530EB1 dviduris-šaldytuvas šaldiklis |
|
849.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
849.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RF50C530EB1/EO20€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA20. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
948.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
948.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RF50C530EB1/EOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
949.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
949.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RF50C530EB1/EOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1068 € |
|
949.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
949.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RF50C530EB1/EOKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1099.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
969.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RF50C530EB1/EOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1068 € |
|
969.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
969.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung RF50C530EB1/ EO šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 98.59 eur/mėn |
|
985.91 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Samsung RF50C530EB1Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1153.0 € |
|
1024.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung, French Door, NoFrost, 495 L, 178 cm, juodas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1099.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1099.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas Samsung šaldytuvas side by side Samsung RF50C530EB1 NoFrost Twin Cool.. |
|
1123.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung RF50C530EB1/EO |
|
1149.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1149.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 18:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806095154954 |
| Gamintojo kodas | rf5000 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 301kwh |
| Bendra talpa | 495l |
| Šaldytuvo talpa | 330l |
| Šaldiklio talpa | 165l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 12val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | wifi, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 81.7cm |
| Aukštis | 177.6cm |
| Gylis | 71.5cm |
| Svoris | 102.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | multi flow |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 3 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | greitas užšaldymas |
| Pardavėjo šalis | latvija |
| Rodyti daugiau | |














































