Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D22 kaina
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5D22 kaina
Šaldytuvas Samsung LODÓWKA RB38C7B5D22/EF |
|
721.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
721.36 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung Fridge-freezer RB38C7B5D22 |
|
759.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
759.00 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Chłodziarko-zamrażarka RB38C7B5D22 | RB38C7B5D22/EF | 8806094990386Daugiau |
|
763.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Fridge-freezer RB38C7B5D22 |
|
922.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
922.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Rb38c7b5d22/ef |
|
1389.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
1389.00 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 20.00 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-05 00:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806094990386 |
| Gamintojo kodas | rb38c7b5d22/ef |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 211kwh |
| Bendra talpa | 390l |
| Šaldytuvo talpa | 276l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn,n,st,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, power cool |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 80kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | apverčiamos durelės; elegantiškas juodos spalvos dizainas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 5 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | power freeze, power cool, no frost |
| Rodyti daugiau | |

























