Šaldytuvas Samsung RS70F64KEBEO kaina
Šaldytuvas Samsung RS70F64KEBEO kaina
Samsung RS70F64KEBEOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1550.0 € |
|
1067.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung, NoFrost, 635 L, aukštis 179 cm, juodas - SBS ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1139.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1139.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F64KEBEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1304 € |
|
1185.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1185.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung RS70F64KEBEO šaldytuvasIšpardavimas nuo 05.20 iki 05.22 |
|
899.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
899.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F64KEBEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1304 € |
|
1042.58 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1042.58 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dviduris šaldytuvas Samsung RS70F64KEBEOPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1042.58 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1042.58 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RS70F64KEBEO |
|
1042.58 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1042.58 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung RS70F64KEBEOKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1550.0 € |
|
1067.21 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung RS70F64KEBEO |
|
1097.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1097.91 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SAMSUNG RS70F64KEBEO ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1109.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1109.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Dviduris šaldytuvas Samsung RS70F64KEBEOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1139.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1139.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung, NoFrost, 635 L, aukštis 179 cm, juodas - SBS ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1139.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1139.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F64KEBEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1304 € |
|
1185.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1185.00 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas SAMSUNG RS70F64KEBEO |
|
1195.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1195.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SAMSUNG RS70F64KEBEO |
|
1199.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1199.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas SAMSUNG RS70F64KEBEONemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1272.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ŠALDYTUVAS SBS 2D RS70F64KEBEO SMG |
|
1297.99 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1297.99 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung RS90F Basic RS70F64KEBEO, Side by Side šaldytuvas, E klasė, No Frost, 17.. |
|
1349.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Šaldytuvas Samsung Side By Side RS70F64KEBEO | 8806097264552 | 8806097264552 |
|
1386.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung RS70F64KEBEO, E, CLEAN BLACK (juodas stiklas) and nbsp;, šaldytuvo/šaldi.. |
|
1699.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
SAMSUNG RS70F64KEBEO |
|
1766.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1766.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 18:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 880609726455 |
| Gamintojo kodas | rs70f64kebeo |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 345kwh |
| Bendra talpa | 635l |
| Šaldytuvo talpa | 417l |
| Šaldiklio talpa | 218l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 48val. |
| Užšaldymo galia | 13kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | ledo generatorius, nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178.6cm |
| Gylis | 71.6cm |
| Svoris | 120kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Palaikomos technologijos | Šaldymo automatika |
| Rodyti daugiau | |
































