Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEO kaina
Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEO kaina
Šaldytuvas SAMSUNG RS90F64EEFEOKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1599.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1459.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS90F64EEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1606 € |
|
1459.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Samsung Bespoke AI Home, NoFrost, 621 L, aukštis 179 cm, juodas - SBS ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1499.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1499.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEO |
|
1750.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1750.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung RS90F64EEFEO dviduris šaldytuvas |
|
1359.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1359.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas SAMSUNG RS90F64EEFEOKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1599.9 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1459.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1459.90 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1459.90 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS90F64EEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1606 € |
|
1459.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEOPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1459.90 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1459.90 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS90F64EEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1606 € |
|
1489.09 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung Bespoke AI Home, NoFrost, 621 L, aukštis 179 cm, juodas - SBS ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1499.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1499.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Samsung RS90F64EEFEO šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 173.18 eur/mėn |
|
1731.78 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Samsung RS90F64EEFEO |
|
1750.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1750.10 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806097264705 |
| Gamintojo kodas | rs90f64eefeo |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 348kwh |
| Bendra talpa | 621l |
| Šaldytuvo talpa | -l |
| Šaldiklio talpa | 220l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 5val. |
| Užšaldymo galia | 13kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178.4cm |
| Gylis | 73cm |
| Svoris | 115kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Rodyti daugiau | |

































