Šaldytuvas Samsung RS70F64KEFEO kaina
Šaldytuvas Samsung RS70F64KEFEO kaina
Samsung Bespoke AI, NoFrost, 640 L, aukštis 179 cm, juodas - ŠaldytuvasModerni buitinė technika lengvesnei kasdienybei |
|
1149.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1149.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas „Side by Side“, RS70F64KEFEO, „Samsung“.Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1962.84 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F64KEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1359 € |
|
1075.69 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F64KEFEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1359 € |
|
1075.69 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung RS70F64KEFEO |
|
1075.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1075.69 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SAMSUNG RS70F64KEFEO ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1075.79 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1075.79 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RS70F64KEFEOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1075.79 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1075.79 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RS70F64KEFEOPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1075.79 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1075.79 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung RS70F64KEFEO šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 109.33 eur/mėn |
|
1093.27 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Samsung Bespoke AI, NoFrost, 640 L, aukštis 179 cm, juodas - ŠaldytuvasModerni buitinė technika lengvesnei kasdienybei |
|
1149.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1149.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Side by side šaldytuvas Samsung Bespoke AI, SBS AI Energy mode, RS70F64KEFEO | S.. |
|
1536.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas Samsung RS70F64KEFEO | Samsung RS70F64KEFEO | 8806097264569 |
|
1612.10 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Šaldytuvas „Side by Side“, RS70F64KEFEO, „Samsung“.Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1962.84 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 19:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806097264569 |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 349kwh |
| Bendra talpa | 640l |
| Šaldytuvo talpa | 420l |
| Šaldiklio talpa | 220l |
| Temperatūra šaldiklyje | -16°c - -24°cºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 4val. |
| Užšaldymo galia | 13kg/24h |
| Klimato klasė | sn,n,st,t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | sensorinis |
| Papildomos funkcijos | vandens dispenseris |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178.4cm |
| Gylis | 73cm |
| Svoris | 125kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | jutiklinis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Rodyti daugiau | |






























