Šaldytuvas Samsung RS70F65KETEO kaina
Šaldytuvas Samsung RS70F65KETEO kaina
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F65KETEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1280 € |
|
1149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung Bespoke AI, NoFrost, 640 L, aukštis 179 cm, sidabro spalvos - SBS Šaldyt..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1199.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1199.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Samsung RS70F65KETEOTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1240.91 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung RS70F65KETEO dviduris šaldytuvas |
|
999.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
999.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung RS70F65KETEO šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 107.03 eur/mėn |
|
1070.27 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Samsung RS70F65KETEOPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1070.27 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1070.27 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
SAMSUNG RS70F65KETEO ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
1070.37 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
1070.37 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F65KETEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1280 € |
|
1070.81 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1070.81 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
šaldytuvas Samsung AI, No Frost, RS70F65KETEO |
|
1070.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1070.81 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RS70F65KETEOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1149.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1149.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas dviejų durų Samsung RS70F65KETEOKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1280 € |
|
1149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung Bespoke AI, NoFrost, 640 L, aukštis 179 cm, sidabro spalvos - SBS Šaldyt..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
1199.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1199.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 26.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Samsung RS70F65KETEOTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
1240.91 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806097264590 |
| Gamintojo kodas | rs70f65keteo |
| Šaldytuvo tipas | dviduris šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 349kwh |
| Bendra talpa | 640l |
| Šaldytuvo talpa | 420l |
| Šaldiklio talpa | 220l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 13kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | wifi |
| Plotis | 91.2cm |
| Aukštis | 178.4cm |
| Gylis | 72.6cm |
| Svoris | 100kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Rodyti daugiau | |


































