Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1 kaina
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1 kaina
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EF |
|
950.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
950.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B6AB1/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1209 € |
|
969.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Samsung BeSpoke, aukštis 203 cm, 387 L, juodas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas iki durų |
|
979.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
979.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B6AB1/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1209 € |
|
919.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung RB38C7B6AB1/ EF šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 95.00 eur/mėn |
|
949.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
949.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 29.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EF |
|
950.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
950.09 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SAMSUNG RB38C7B6AB1/EF ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
965.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
965.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Juodas šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EFYra sandėlyje. |
|
969.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
969.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B6AB1/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1209 € |
|
969.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
979.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
979.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
979.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
979.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Samsung BeSpoke, aukštis 203 cm, 387 L, juodas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas iki durų |
|
979.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
979.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6AB1/EF |
|
1010.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1010.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 17:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806094768497 |
| Gamintojo kodas | rb38c7b6ab1/ef |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | a |
| Energijos sąnaudos per metus | 108kwh |
| Bendra talpa | 387l |
| Šaldytuvo talpa | 273l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Temperatūra šaldiklyje | -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Papildomos funkcijos | cooling plus |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 97kg |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | no frost, twin cooling |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |













































