Šaldytuvas Samsung RB38C7B6BS9 kaina
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6BS9 kaina
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B6BS9/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1057 € |
|
939.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
939.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung BeSpoke, 387 L, aukštis 203 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas iki durų |
|
939.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
939.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
SAMSUNG RB38C7B6BS9/EF ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
910.35 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
910.35 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Samsung RB38C7B6BS9/ EF šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 91.04 eur/mėn |
|
910.35 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6BS9/EFPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
910.35 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
910.35 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B6BS9/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1057 € |
|
928.55 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
928.55 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B6BS9/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1057 € |
|
939.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
939.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B6BS9/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
939.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
939.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Samsung BeSpoke, 387 L, aukštis 203 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas iki durų |
|
939.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
939.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 14:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806094768558 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 134kwh |
| Bendra talpa | 387l |
| Šaldytuvo talpa | 273l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 73kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 2 šaldytuvo stalčiai; 3 šaldiklio stalčiai; 4 grūdinto stiklo lentynos |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | + |
| Palaikomos technologijos | Šaldymo automatika |
| Rodyti daugiau | |








































