Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12 kaina
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12 kaina
Samsung Bespoke RB38C7B5C12/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 917.99 € |
|
777.64 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Samsung BESPOKE RB38C7B5C12/EF Clean WhiteKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1099 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
799.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung BeSpoke, 390 L, aukštis 203 cm, baltas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas iki durų |
|
799.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
799.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12/EF |
|
809.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
809.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5C12/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1089 € |
|
849.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12/EF10€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA10. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
759.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
759.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung RB38C7B5C12/ EF šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 77.76 eur/mėn |
|
777.64 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 25.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
777.64 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 25.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Samsung Bespoke RB38C7B5C12/EFKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 917.99 € |
|
777.64 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung RB38C7B5C12/EF |
|
779.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
779.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SAMSUNG RB38C7B5C12/EF ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
787.66 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
787.66 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Samsung BESPOKE RB38C7B5C12/EF Clean WhiteKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1099 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
799.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12/EFIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
799.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
799.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
SAMSUNG RB38C7B5C12 |
|
799.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
799.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung BeSpoke, 390 L, aukštis 203 cm, baltas - ŠaldytuvasNemokamas pristatymas iki durų |
|
799.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
799.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas Samsung RB38C7B5C12/EF |
|
809.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
809.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5C12/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1089 € |
|
849.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Samsung RB38C7B5C12/EFKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1089 € |
|
849.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 17:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8806094768466 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 169kwh |
| Bendra talpa | 390l |
| Šaldytuvo talpa | 276l |
| Šaldiklio talpa | 114l |
| Temperatūra šaldiklyje | -15 / -23ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn-n-st-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 35db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 203cm |
| Gylis | 65.8cm |
| Svoris | 83kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 5 |
| Rodyti daugiau | |








































