Mikrobangų krosnelė Samsung MS20A3010AL kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MS20A3010AL kaina
Samsung MS20A3010AL/BAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.49 € |
|
75.40 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS20A3010AL/BAKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė SAMSUNG MS20A3010AL/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.9 € |
|
89.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
89.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS20A3010AL/BA, 20 L, 700 WNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
109.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
109.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
SAMSUNG MS20A3010AL/BA Mikrobanginė |
|
71.70 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
71.70 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Samsung MS20A3010AL/ BA mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.17 eur/mėn |
|
71.70 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS20A3010AL/BAPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
71.70 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
71.70 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung MS20A3010AL/BA, 20 ltr, 700W (1050W), 5 galingumo lygiai, biokeramika, m.. |
|
74.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS20A3010AL/BADaugiau |
|
74.72 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
74.72 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung MS20A3010AL/BAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.49 € |
|
75.40 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung MS20A3010AL/BA |
|
82.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
82.60 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS20A3010AL/BAKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 129 € |
|
89.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS20A3010AL/BAIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
89.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
89.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė SAMSUNG MS20A3010AL/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.9 € |
|
89.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
89.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė SAMSUNG MS20A3010AL/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.9 € |
|
89.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
89.99 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung MS20A3010AL/BA, Black MS20A3010AL/BA |
|
108.04 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
108.04 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Mikrobangų krosnelė SAMSUNG MS20A3010AL/BALizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
109.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS20A3010AL/BA, 20 L, 700 WNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
109.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
109.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
SAMSUNG MS20A3010AL/BA |
|
121.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
121.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 11:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806092628250 |
| Gamintojo kodas | ms23k3513ak/eo |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 25.9cm |
| Plotis | 44cm |
| Gylis | 33.8cm |
| Svoris | 10.5kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 25.5cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | triple distribution system (tds); eco režimas; deodorizavimo funkcija; keraminės emalės vidus; greitas atitirpinimas |
| Rodyti daugiau | |








































