Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2 kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2 kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130 € |
|
100.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
100.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung MG23DG4524ATE2Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
119.87 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
119.87 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130 € |
|
97.22 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
97.22 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2 |
|
97.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
97.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung MG23DG4524ATE2 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.73 eur/mėn |
|
97.32 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė su grilio funkcija Samsung MG23DG4524ATE2Yra sandėlyje. |
|
97.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
97.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130 € |
|
100.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
100.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2 |
|
101.46 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
101.46 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2 |
|
107.49 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
107.49 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
108.94 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
108.94 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2 | 8806095506807Daugiau |
|
109.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
109.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
113.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
113.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Samsung Microwave MG23DG4524ATE2, 23l, 1250 W |
|
114.12 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
114.12 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung MG23DG4524ATE2, Black MG23DG4524ATE2 |
|
118.56 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
118.56 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung MG23DG4524ATE2Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
119.87 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
119.87 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung Microwave MG23DG4524ATE2, 23l, 1250 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
130.08 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
130.08 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524ATE2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
149.90 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 08:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806095506807 |
| Gamintojo kodas | mg23dg4524ate2 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 39.47cm |
| Svoris | 13kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1150w |
| Besisukantis padėklas | 28.8cm |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | biokeramika |
| Konvekcija | - |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |






































