Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504ATE2 kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504ATE2 kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504ATE2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
97.59 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
97.59 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504ATE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
97.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504ATE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 114.9 € |
|
97.59 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung MS23DG4504ATE2 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.76 eur/mėn |
|
97.59 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
97.59 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504ATE2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
97.59 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
97.59 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-09 16:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806095506982 |
| Gamintojo kodas | ms23dg4504ate2 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 48.9cm |
| Gylis | 39.2cm |
| Svoris | 12.2kg |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 28.8cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Konvekcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




















