Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2 kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2 kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130 € |
|
86.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
86.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130 € |
|
90.29 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
90.29 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung MS23DG4504AGE2 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.03 eur/mėn |
|
90.29 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
90.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
90.29 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2 |
|
92.54 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
92.54 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung MS23DG4504AGE2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 155.0 € |
|
95.95 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2 |
|
100.16 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
100.16 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2 |
|
101.99 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
101.99 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
104.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
SAMSUNG MS23DG4504AGE2 |
|
107.91 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
107.91 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
142.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
142.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
SAMSUNG MS23DG4504AGE2 |
|
156.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
156.20 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 18:27
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806095506951 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 37.7cm |
| Svoris | 12.2kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 28.8cm |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | keraminė emalė lengvam valymui; quick defrost atitirpinimas; eco režimas; vaikų saugos užraktas |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |






































