Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524AGE2 kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524AGE2 kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524AGE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.9 € |
|
100.11 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
100.11 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung MG23DG4524AGE2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.99 € |
|
102.43 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
MIKROBANGŲ KROSNELĖ SAMSUNG MG23DG4524AGE2 |
|
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Samsung MG23DG4524AGE2 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.82 eur/mėn |
|
98.15 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524AGE2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
98.15 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
98.15 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524AGE2 |
|
98.59 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
98.59 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524AGE2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
100.11 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
100.11 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524AGE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.9 € |
|
100.11 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
100.11 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23DG4524AGE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 119.9 € |
|
100.11 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
100.11 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung MG23DG4524AGE2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 150.99 € |
|
102.43 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SAMSUNG MG23DG4524AGE2 |
|
108.33 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
108.33 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung MG23DG4524AGE2, Black MG23DG4524AGE2 |
|
115.23 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
115.23 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
MIKROBANGŲ KROSNELĖ SAMSUNG MG23DG4524AGE2 |
|
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
119.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Mikrobangų krosnelė SAMSUNG MG23DG4524AGE2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
159.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
SAMSUNG MG23DG4524AGE2 |
|
171.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
171.70 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 17:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806095506777 |
| Gamintojo kodas | mg23dg4524age2 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 48.9cm |
| Gylis | 39.4cm |
| Svoris | 13kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1150w |
| Besisukantis padėklas | 28.8cm |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | keraminis vidus lengvai valomas; automatinės programos; eco režimas; vaikiškas užraktas |
| Rodyti daugiau | |



































