Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2 цена
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2 цена
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130 € |
|
86.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
86.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung MS23DG4504AGE2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 155.0 € |
|
95.95 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
100.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
86.00 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
86.00 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130 € |
|
86.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
86.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung MS23DG4504AGE2 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.60 eur/mėn |
|
86.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
86.00 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 6.49 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
86.00 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
86.00 €
2-5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 2-5 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 130 € |
|
90.29 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
90.29 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2 |
|
92.54 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
92.54 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Samsung MS23DG4504AGE2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 155.0 € |
|
95.95 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
100.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2 |
|
100.16 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
100.16 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23DG4504AGE2 |
|
101.99 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
101.99 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
SAMSUNG MS23DG4504AGE2 |
|
107.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
107.91 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
SAMSUNG MS23DG4504AGE2 |
|
156.20 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
156.20 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 12:34
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 8806095506951 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | -cm |
| Plotis | -cm |
| Gylis | 37.7cm |
| Svoris | 12.2kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 28.8cm |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | keraminė emalė lengvam valymui; quick defrost atitirpinimas; eco režimas; vaikų saugos užraktas |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |







































