Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW kaina
Samsung MS23K3513AW/BAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 92.99 € |
|
84.06 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW/BAKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139 € |
|
94.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
99.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung Prekė - MS23K3513AW/BA |
|
99.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
99.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Samsung MS23K3513AW 23l mikrobangų krosnelė mikrobanginė |
|
75.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
75.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
82.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
82.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
SAMSUNG MS23K3513AW/BA MikrobanginėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
83.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
83.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW/BAYra sandėlyje. |
|
83.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
83.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung MS23K3513AW/ BA mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 8.30 eur/mėn |
|
83.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
83.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW/BA |
|
83.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
83.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
84.06 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
84.06 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung MS23K3513AW/BAKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 92.99 € |
|
84.06 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW/BA |
|
86.39 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
86.39 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Samsung MS23K3513AW/BA, Black/White MS23K3513AW/BA |
|
90.83 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
90.83 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung Microwave MS23K3513AW/BA, 23l, 1150 WDaugiau |
|
91.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
91.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW/BA |
|
93.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
93.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW/BAKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139 € |
|
94.99 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
95.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
95.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MS23K3513AW/BAKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115 € |
|
99.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
99.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung Prekė - MS23K3513AW/BA |
|
99.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
99.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Samsung Microwave MS23K3513AW/BA, 23l, 1150 WKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
104.70 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
104.70 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 14:50
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8801643398477 |
| Gamintojo kodas | ms23k3513aw/ba |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 48.9cm |
| Gylis | 37.3cm |
| Svoris | 12kg |
| Ekrano tipas | skaitmeninis led |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 28.8cm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | keramika |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | quick defrost, eco režimas, kvapų neutralizavimas (deodorization), keep warm funkcija, vietos receptai |
| Rodyti daugiau | |









































Žaneta
2022-11-16 12:29:34
Pagrindinis kriterijus perkant mikrobange buvo greitas startas, kuris ir yra sioj krosnelej. Mikrobange didele, 23 litru, stilingai atrodo, graziai rodo laikrodis. Patogia rankena galiu atidaryti bet kuria ranka. Nors priekine mikrobanges dalis lengvai purvinasi, bet lygiai nesunkiai ir isvaloma. Is naudingu funkciju butu kvapu pasalinimas ir silumos issaugojimas. Maista pasildo gerai. Patenkinta