Fotoaparatas Nikon Z6 kaina
Fotoaparatas Nikon Z6 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-02-23 23:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 018208015955 |
| Papildoma informacija | Bluetooth |
| Svoris | 585 |
| Ekrano įstrižainė | 3.2 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | Z 6 24-70mm f4 Kit |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Palaikomos atminties kortelės | CFexpress |
| Jungtys | USB 3.0 |
| Vaizdo proporcija | 1:1 |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Megapikselių skaičius | 24.5 |
| Nuotraukų formatai | Linear PCM |
| Matmenys | 134 x 100.5 x 67.5 mm |
| Sensoriaus dydis | 35.9 x 23.9 mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Baltos spalvos balansas | Auto, 8 pozicijų |
| Maksimali skiriamoji geba | 6000 x 4000 |
| Optika | Komplekte objektyvas Nikon 24-70 mm f4 Kit |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | Autofokusavimas su kontrasto aptikimu |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis) |
| Ekspozicijos kompensavimas | - 5 EV iki + 5 EV su 1/2 EV arba 1/3 EV žingsniu |
| Užrakto greitis | 30 sek. - 1/8000 sek. |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstė | Nėra |
| Blykstės režimai | Raudonų akių efekto mažinimas |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Ekrano raiška taškais | 2100000 |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | Priklauso nuo pasirinkto objektyvo |
| Vidinė atmintis | - |
| Rodyti daugiau | |



































