Nikon Z 6II kaina
Nikon Z 6II kaina
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon Z6 II BodyTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
1387.41 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 6 II Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1489 € Daugiau |
|
1447.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon Z6 II BodyDaugiau |
|
1347.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1347.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nikon Z6 II, (Z6II), (Z 6 II), (Z 6II) KorpusasDaugiau |
|
1375.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1375.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon Z6 II BodyTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
1387.41 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 6 II Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1489 € Daugiau |
|
1447.20 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 6 II Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1489 € Daugiau |
|
1447.20 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z6 II BodyNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
1447.20 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1447.20 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Nikon Z6 II Body |
|
1457.54 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1457.54 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z6 II BodyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1519.56 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
1519.56 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Nikon Z6 II Body sisteminis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 152.97 eur/mėn Daugiau |
|
1529.71 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Nikon Z6 II + NIKKOR Z 24-70mm f/4 S |
|
2009.96 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
2009.96 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 04:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Nikon |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4960759906007 |
| Ilgis | 134 |
| Plotis | 69.5 |
| Aukštis | 100.5 |
| Naudojamos baterijos | Li-ion |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | GPS per SnapBridge programėlę |
| Svoris | 615 |
| Komplekte | Fotoaparatas, Nikkor Z 14–24 mm f/2.8 S objektyvas, FTZ II tvirtinimo adapteris |
| Serija | Z |
| Ekrano įstrižainė | 3.2 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | 6II + Nikkor Z 14-24mm f/2.8 S + FTZ II Mount Adapter |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Vaizdo failų formatai | MOV |
| Palaikomos atminties kortelės | SDHC |
| Jungtys | USB Type C |
| Vaizdo proporcija | 16:9 |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Megapikselių skaičius | 24.5 |
| Nuotraukų formatai | JPEG |
| Sensoriaus dydis | 35.9 x 23.9 mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis, spalvų temperatūros pasirinkimas (2500-10000K), debesuota, tiesioginė saulės šviesa, blykstė, fluorescencinė lemputė (7 tipai), kaitrinė lemputė, automatinė dienos šviesa, rankiniai nustatymai, šešėlis |
| Maksimali skiriamoji geba | 6048 x 4024 |
| Optika | Nikon Nikkor Z 14-24mm f/2.8 S |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | Hibridinė autofokusavimo sistema |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis) |
| Židinio nuotolis | 14 |
| Ekspozicijos kompensavimas | - nuo 5 EV iki + 5 EV 1/3 EV arba 1/2 EV žingsniais |
| Užrakto greitis | 1/8000 - 30 sek. |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstė | Įmontuota |
| Blykstės režimai | Pirminės uždangos sinchronizacija |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Pakreipiamas ekranas | + |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | f/2.8 - f/22 |
| Vidinė atmintis | - |
| Rodyti daugiau | |











































