Fotoaparatas Sony Alpha 7C kaina
Fotoaparatas Sony Alpha 7C kaina
Fotoaparatas Sony Alpha A7C Full-frame Mirrorless Interchangeable Lens Camera, B..Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1899 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1299.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony a7c Body Black, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1509 € Daugiau |
|
1396.93 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony α7C (body)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1872.0 € Daugiau |
|
1396.93 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony A7C body juodas (ILCE7C) + papildoma 1-erių metų garantijaDaugiau |
|
1598.00 €
|
Į parduotuvę fotofoto.lt |
Fotoaparatas Sony Alpha A7C Full-frame Mirrorless Interchangeable Lens Camera, B..Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1899 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1299.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sony A7C Body (Black) , (ILCE-7C / B) , (α7C) , (Alpha 7C)Daugiau |
|
1389.53 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Sony „Alpha A7C“ viso kadro beveidrodinis fotoaparatas su keičiamais objektyvais..Daugiau |
|
1396.37 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1396.37 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Sony a7c Body Black, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1509 € Daugiau |
|
1396.93 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony a7c Body Black, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1509 € Daugiau |
|
1396.93 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sony α7C (body)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1872.0 € Daugiau |
|
1396.93 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony A7C Body (Silver) (ILCE-7C/S) (7C) (Alpha 7C)Daugiau |
|
1489.95 €
13 d.d.
Pristatymo laikas: 13 d.d. |
1489.95 €
13 d.d.
Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Sony Alpha 7C Black/ Silver sisteminis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 156.28 eur/mėn Daugiau |
|
1562.76 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sony A7C Body SilverDaugiau |
|
1597.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1597.00 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Sony A7C body juodas (ILCE7C) + papildoma 1-erių metų garantijaDaugiau |
|
1598.00 €
|
Į parduotuvę fotofoto.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Sony |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4548736121652 |
| Gamintojo kodas | alpha a7c |
| Fotoaparato tipas | skaitmeniniai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 25.3mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 6000 x 4000 |
| Vaizdo ieškiklis | + |
| Jautrumas (ISO) | 100 - 51200 (204800) iso |
| Baltos spalvos balansas | automatinis, dienos šviesa, debesuota, fluorescencinė, kaitinamoji lemputė, blykstė, Šešėlis, manual, color temperature setting (1900k - 10000k) |
| Matmenys | 124 x 71.1 x 59.7 mm |
| Svoris | 0.509kg |
| Vaizdo proporcijos | 3:2, 16:9 |
| Palaikomi formatai | jpeg, raw |
| Filmavimas aukšta raiška | + |
| Vaizdo klipai | 4k/30p/25p/24p 1920x1080/60p/50p/30p/24p |
| Židinio nuotolis | 28 - 60mm |
| Diafragma | f 4 - 5.6 |
| Fokusavimas | auto, manual |
| Išlaikymas | 60 - 1/4000 |
| Stabilizavimo sistema | + |
| Video išvestis | microhdmi |
| USB | usb 3 |
| Jungties tipas | hdmi, wifi, 3.5 mm ausinių jungtis, bluetooth, usb - c |
| Atminties tipas | micro sd/sdhc/sdxc |
| Maitinimo šaltinis | ličio baterija |
| Baterijos modelis | np-fz100 |
| Baterijos talpa | 2280 mah |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Komplektacija | fotoaparatas, akumuliatorius, laidas, Įkroviklis |
| Fokusavimo nuotolis | 0.3 m |
| Kita informacija | wi‑fi, bluetooth, real‑time eye af, 5 ašių vaizdo stabilizavimas |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |















































