Fotoaparatas Sony Alpha 6400 kaina
Fotoaparatas Sony Alpha 6400 kaina
Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 946.0 € Daugiau |
|
743.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony Alpha A6400 E-Mount, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € Daugiau |
|
743.88 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony A6400 Body (Sidabrinis) | (ILCE-6400/S) | (α6400) | (Alpha 6400)Daugiau |
|
743.78 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
743.78 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 946.0 € Daugiau |
|
743.88 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony Alpha A6400 E-Mount, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € Daugiau |
|
743.88 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony A6400, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 819 € Daugiau |
|
743.88 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sony A6400 Body (Black) , (ILCE-6400 / B) , (α6400) , (Alpha 6400)Daugiau |
|
750.87 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Sony A6400 Body (Silver) | (ILCE-6400/S) | (α6400) | (Alpha 6400)Daugiau |
|
750.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Sony A6400 Body (Silver) | (ILCE-6400/S) | (α6400) | (Alpha 6400)Daugiau |
|
771.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Sony ILCE-6400 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens | Sony | ILCE6400AKB.CEC | 45487..Daugiau |
|
821.10 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Sony Camera Digital Alpha 6400 Kit 16-50mm 1650mm black Schwarz (ILCE6400AKB CEC..Daugiau |
|
823.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
823.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony A6400 Body (Black) (ILCE-6400/B) (6400) (Alpha 6400)Daugiau |
|
829.95 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
829.95 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Sony ILCE-6400 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens | sisteminis fotoaparatas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 140.40 eur/mėn Daugiau |
|
842.41 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
842.41 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Aparat Sony A6400 + 16-50mm f/3.5-5.6 (ILCE6400AKB.CEC) | ILCE6400AKB.CEC | 4548..Daugiau |
|
899.90 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Aparat Sony A6400 + 16-50mm f/3.5-5.6 (ILCE6400AKB.CEC) | ILCE6400AKB.CEC | 4548..Daugiau |
|
910.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Sony a6400 + 16-50mmDaugiau |
|
947.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
947.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Sony ILCE-6400 + 16-50mm Kit, Black ILCE6400AKB.CEC |
|
1008.37 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
1008.37 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
"Sony Alpha ILCE-6400" + "Sony SELP" 16-50 mm objektyvas, juodasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
1015.49 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1015.49 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
"Sony Alpha ILCE-6400" + "Sony SELP" 16-50 mm objektyvas, juodasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1066.26 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
1066.26 €
7-12 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-12 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-02 11:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4548736092426 |
| Ilgis | 120 |
| Plotis | 59.7 |
| Aukštis | 66.9 |
| Naudojamos baterijos | Li-ion |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Svoris | 403 |
| Komplekte | Kamera, Sony 16-50mm OSS objektyvas, Sony 55-210mm OSS objektyvas |
| Serija | Alpha |
| Ekrano įstrižainė | 3 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | A6400 + 16-50mm OSS + 55-210mm OSS |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Vaizdo failų formatai | XAVC S |
| Palaikomos atminties kortelės | Memory Stick PRO Duo |
| Jungtys | Micro HDMI |
| Vaizdo proporcija | 3:2 |
| Sensoriaus tipas | Exmor™ APS-C CMOS |
| Megapikselių skaičius | 24.2 |
| Nuotraukų formatai | JPEG |
| Vaizdo stabilizavimas | + |
| Sensoriaus dydis | 23.5 x 15.6mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Baltos spalvos balansas | Auto / Dienos šviesa / Šešėlis / Debesuota / Kaitrinė / Fluorescencinė (šiltai balta / šalta balta / dienos balta / dienos šviesa) / blykstė / po vandeniu / spalvų temperatūra (2500–9900K) ir spalvų filtras (G7–M7 (57 žingsniai), A7–M7). B7 (29 žingsnių)) / rankinis nustatymas |
| Maksimali skiriamoji geba | 6000 x 4000 |
| Optika | Sony 16-50mm OSS + Sony 55-210mm OSS |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | Hibridinė autofokusavimo sistema |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis) |
| Ekspozicijos kompensavimas | +/- 5,0 EV 1/3 EV žingsniais, 1/2 EV žingsniais |
| Užrakto greitis | 1/4000 - 30 sek. |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstė | Įmontuota |
| Blykstės režimai | Fill-flash |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Ekrano raiška taškais | 921600 |
| Pakreipiamas ekranas | + |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Rodyti daugiau | |

























































