Fotoaparatas Nikon Z50II kaina
Fotoaparatas Nikon Z50II kaina
Beveidroninis fotoaparatas Nikon Z50 II, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
949.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon Z50 II (Z 50 II), (Z50 II), (Z50II)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1299.0 € Daugiau |
|
949.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z50II BodyDaugiau |
|
848.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
848.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Nikon Z50 II (Z 50 II), (Z50 II), (Z50II) BodyDaugiau |
|
906.78 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
906.78 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Beveidroninis fotoaparatas Nikon Z50 II, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
949.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Beveidroninis fotoaparatas Nikon Z50 II, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
949.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nikon Z50 II (Z 50 II), (Z50 II), (Z50II)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1299.0 € Daugiau |
|
949.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z50 II (Z 50 II), (Z50II) + NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VRDaugiau |
|
1055.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Nikon Z50 II Black sisteminis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 106.05 eur/mėn |
|
1060.54 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Nikon Z50 II -järjestelmäkamera, runkoNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
1060.54 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
1060.54 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Nikon Z50II Body |
|
1105.95 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
1105.95 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
Nikon Z50 II -järjestelmäkamera, runkoIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1113.57 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
1113.57 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Nikon Z50II, 20.9 MP, 5568 x 3712 pixels, CMOS, 4K Ultra HD, touchscreen, |
|
1184.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1184.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 13:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4960759916747 |
| Fotoaparato tipas | sisteminiai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 20.9mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3.2" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 5568 x 3712 |
| Vaizdo ieškiklis | evf |
| Jautrumas (ISO) | auto, 100–51200 (išplėsta iki 204800) |
| Matmenys | 126.5 x 93.5 x 60 mm |
| Svoris | 0.45kg |
| Vaizdo proporcijos | 3:2, 16:9 |
| Filmavimas aukšta raiška | 4k uhd |
| Vaizdo klipai | 4k/30p/25p/24p 1920x1080/60p/50p/30p/24p |
| Židinio nuotolis | 16 - 50mm |
| Diafragma | f 3.5 - 6.3 |
| Išlaikymas | 30 - 1/4000 |
| Stabilizavimo sistema | vr |
| Blykstės režimai | automatinis, automatinis su raudonų akių efekto mažinimu, detalių paryškinimo blykštės, detalių paryškinimo blykštės su lėta sinchronizacija, raudonų akių efekto mažinimo su lėta sinchronizacija, galinės diafragmos sinchronizacija |
| Išorinės blykstės jungtis | + |
| Video išvestis | vaizdo išvestis (pal / ntsc) |
| USB | 2.0 |
| Atminties tipas | sd, uhs-i |
| Maitinimo šaltinis | Įkraunamoji baterija |
| Baterijos modelis | en-el25 |
| Baterijos talpa | 1120 mah |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Komplektacija | fotoaparatas, objektyvas |
| Fokusavimo nuotolis | priklausomai nuo objektyvo |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |


































