Fotoaparatas Nikon Z30 kaina
Fotoaparatas Nikon Z30 kaina
Nikon Z30Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799.0 € Daugiau |
|
609.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z 30, (Z30) KorpusasDaugiau |
|
725.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
725.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 30 + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR, juoda sp.Daugiau |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon Z30 BodyDaugiau |
|
548.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
548.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Nikon Z30Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799.0 € Daugiau |
|
609.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z 30, (Z30) KorpusasDaugiau |
|
725.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
725.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Nikon Z 30 Mirrorless Camera Body, 20.9MP, 4K Video VOA110AEDaugiau |
|
745.44 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
745.44 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 30 + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR, juoda sp.Daugiau |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 30 + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR, juoda sp.Daugiau |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nikon Z 30, (Z30) KorpusasNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
953.44 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
953.44 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Nikon Z 30 MILC Body 20.9 MP CMOS 5568 x 3712 pixels BlackDaugiau |
|
970.05 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Nikon Z 30, (Z30) KorpusasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1001.11 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
1001.11 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Fotoaparatas Nikon Z30 + 12-28 mm f/3.5-5.6 PZ (VOA110K005) | VOA110K005 | 49607.. |
|
1056.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 15:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4960759910776 |
| Ilgis | 128 |
| Plotis | 59.5 |
| Aukštis | 73.5 |
| Naudojamos baterijos | Li-ion |
| Reikalingas baterijų skaičius | 1 |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 350 |
| Komplekte | Fotoaparatas, Nikon Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + Nikon Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR objektyvai |
| Ekrano įstrižainė | 3 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | Z 30 + + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Vaizdo failų formatai | MOV |
| Palaikomos atminties kortelės | SDHC |
| Jungtys | USB Type C |
| Vaizdo proporcija | 16:9 |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Megapikselių skaičius | 20.9 |
| Nuotraukų formatai | JPEG |
| Sensoriaus dydis | 23.5 x 15.7 mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis, spalvų temperatūra (2500K–10000K), debesuota, tiesioginė saulės šviesa, blykstė, fluorescencinė lempa (3 tipai), kaitrinė lemputė, automatinė dienos šviesa, iš anksto nustatytas rankinis rėžimas, šešėlis |
| Maksimali skiriamoji geba | 5568 x 3712 |
| Optika | Nikon Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + Nikon Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | Hibridinė autofokusavimo sistema |
| Vaizdo ieškiklis | Nėra |
| Židinio nuotolis | 250 |
| Ekspozicijos kompensavimas | -5 - +5 EV 1/3 EV žingsniais |
| Užrakto greitis | 1/4000 - 30 sek. |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstės režimai | TTL |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Ekrano raiška taškais | 1040000 |
| Pakreipiamas ekranas | + |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Rodyti daugiau | |


































