Fotoaparatas Nikon D7500 kaina
Fotoaparatas Nikon D7500 kaina
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon D7500 BodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 848.99 € Daugiau |
|
743.87 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D7500 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € Daugiau |
|
779.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon D7500 DSLR fotoaparatas juoda |
|
698.00 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
698.00 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Nikon D7500 BodyDaugiau |
|
699.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
699.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Nikon D7500 korpusasDaugiau |
|
743.58 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
743.58 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon D7500 BodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 848.99 € Daugiau |
|
743.87 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D7500 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € Daugiau |
|
779.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D7500 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € Daugiau |
|
779.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D7500 bodyNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
801.90 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
801.90 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Nikon D7500 Korpusas veidrodinis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 83.94 eur/mėn Daugiau |
|
839.38 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D7500 bodyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
842.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
842.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 0018208953479 |
| Gamintojo kodas | d7500 |
| Fotoaparato tipas | veidrodiniai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 21mpix |
| Artinimas (optinis), kartais | - |
| LCD ekrano įstrižainė | 3.3" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 6000 x 4000 |
| Vaizdo ieškiklis | (aps-c) cmos |
| Jautrumas (ISO) | auto, 100 - 51200 |
| Baltos spalvos balansas | automatinis, dienos šviesa, debesuota, fluorescencinė, kaitinamoji lemputė, blykstė, rankinis |
| Svoris | 0.64kg |
| Vaizdo proporcijos | 3:2, 16:9 |
| Palaikomi formatai | jpeg, raw |
| Filmavimas aukšta raiška | 3840 x 2160 |
| Vaizdo klipai | 1920 x 1080, 60p |
| Židinio nuotolis | 18 - 105mm |
| Diafragma | f 3.5 - 5.6 |
| Fokusavimas | af |
| Išlaikymas | 30 – 1/8000 |
| Blykstės režimai | automatinis, automatinis su raudonų akių efekto mažinimu, detalių paryškinimo blykštės, detalių paryškinimo blykštės su lėta sinchronizacija, raudonų akių efekto mažinimas, galinės diafragmos sinchronizacija, Įmontuota (pop-up) |
| Išorinės blykstės jungtis | + |
| Vaizdo jungtys | hdmi |
| Video išvestis | hdmi |
| USB | 2.0 |
| Jungties tipas | 1 x hdmi |
| Atminties tipas | sd / sdhc / sdxc |
| Atminties kortelė (*įsigyjama atskirai) | 128 gb |
| Maitinimo šaltinis | li-ion |
| Baterijos modelis | en-el15a |
| Baterijos talpa | 1900 mah |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Komplektacija | fotoaparatas |
| Fokusavimo nuotolis | priklausomai nuo objektyvo |
| Kita informacija | snapbridge (bluetooth + wi‑fi), pakreipiamas 3.2" jutiklinis ekranas, expeed 5 vaizdo procesorius |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |









































