Fotoaparatas Nikon Z50 kaina
Fotoaparatas Nikon Z50 kaina
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon Z50 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € Daugiau |
|
679.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon Z50 BodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829.0 € Daugiau |
|
689.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z50 korpusasDaugiau |
|
658.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
658.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nikon Z50 BodyDaugiau |
|
659.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
659.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon Z50 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € Daugiau |
|
679.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon Z50 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 719 € Daugiau |
|
679.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon Z50 BodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829.0 € Daugiau |
|
689.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z50 + NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + NIKKOR Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR |
|
1155.45 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
1155.45 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z50 + NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + NIKKOR Z ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1181.09 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1181.09 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z50 + NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + NIKKOR Z ..Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
1181.09 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
1181.09 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Nikon Z50 + 16-50 VR + 50-250 VR Black sisteminis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 121.24 eur/mėn |
|
1212.38 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 17:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4960759151872 |
| Ilgis | 126.5 |
| Plotis | 60 |
| Aukštis | 93.5 |
| Naudojamos baterijos | Li-ion |
| Reikalingas baterijų skaičius | 1 |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 395 |
| Komplekte | Kamera, objektyvas Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR, FTZ II adapteris |
| Ekrano įstrižainė | 3.2 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | Z50 + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + FTZ II Adapter |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Vaizdo failų formatai | MOV |
| Palaikomos atminties kortelės | SDHC |
| Jungtys | HDMI |
| Vaizdo proporcija | 16:9 |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Megapikselių skaičius | 20.9 |
| Nuotraukų formatai | JPEG |
| Sensoriaus dydis | 23.5 x 15.7 mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis, spalvos temperatūros pasirinkimas (2 500-10 000 K), debesuotumas, tiesioginiai saulės spinduliai, blykstė, liuminescencinės lempos (7 tipai), kaitrinė lempa, automatinis natūralios šviesos režimas, rankinis reguliavimas (galima išsaugoti iki 6 reikšmių), šešėlis |
| Maksimali skiriamoji geba | 5568 x 3712 |
| Optika | Nikon Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | Hibridinė autofokusavimo sistema |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis) |
| Židinio nuotolis | 50 |
| Ekspozicijos kompensavimas | Nuo -5 iki +5 EV žingsniais po 1/3 arba 1/2 EV |
| Užrakto greitis | 1/4000 - 30 sek. |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstė | Įmontuota (Pop-up) |
| Blykstės režimai | Fill-flash |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Ekrano raiška taškais | 1040000 |
| Pakreipiamas ekranas | + |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | F3.5-6.3 / F16 |
| Vidinė atmintis | - |
| Rodyti daugiau | |










































