Nikon Z fc kaina
Nikon Z fc kaina
Nikon Z fc Body (Black)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1199.0 € Daugiau |
|
819.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Beveidroninis fotoaparatas Nikon Z fc, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € Daugiau |
|
819.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon Z fc Body (Juodas)Daugiau |
|
829.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
829.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Nikon Z Fc BodyDaugiau |
|
739.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
739.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Beveidroninis fotoaparatas Nikon Z fc, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € Daugiau |
|
819.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nikon Z fc Body (Black)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1199.0 € Daugiau |
|
819.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Beveidroninis fotoaparatas Nikon Z fc, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 829 € Daugiau |
|
819.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon Z fc Body (Juodas)Daugiau |
|
829.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
829.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Nikon Z fc Mirrorless Camera Body (Silver) 20.9 MP VOA090AEDaugiau |
|
865.95 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
865.95 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Digital Mirrorless Camera Nikon Z fc with 16-50mm Lens BlackDaugiau |
|
916.51 €
|
Į parduotuvę dakauf.eu |
Nikon Z fc Body Silver sisteminis fotoaparatas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 189.34 eur/mėn Daugiau |
|
1136.06 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z fc BodyNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
1166.61 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
1166.61 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z fc BodyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1224.94 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
1224.94 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-28 15:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Nikon |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4960759906434 |
| Ilgis | 134.5 |
| Plotis | 43.5 |
| Aukštis | 93.5 |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 390 |
| Komplekte | Komplekte 2 Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR ir Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR objektyvus |
| Ekrano įstrižainė | 3 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | Z fc + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Vaizdo failų formatai | MOV |
| Palaikomos atminties kortelės | SDHC |
| Jungtys | Wi-Fi |
| Vaizdo proporcija | 16:9 |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Megapikselių skaičius | 20.9 |
| Nuotraukų formatai | JPEG |
| Sensoriaus dydis | 23.5 x 15.7 mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Maksimali skiriamoji geba | 5568 x 3712 |
| Optika | Nikon Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR / Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | Hibridinė autofokusavimo sistema |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis) |
| Židinio nuotolis | 50 |
| Ekspozicijos kompensavimas | - nuo 3 EV iki + 3 EV 1/3 žingsniais |
| Užrakto greitis | 30 sek. - 1/4000 sek. |
| Blykstės režimai | TTL |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Ekrano raiška taškais | 1040000 |
| Pakreipiamas ekranas | + |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | F3.5-6.3 / F16 ; F4.5-6.3 / F16 |
| Rodyti daugiau | |







































