Fotoaparatas Sony Alpha A6600 kaina
Fotoaparatas Sony Alpha A6600 kaina
Sony A6600 Body (Black)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1446.0 € Daugiau |
|
1208.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony A6600, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1269 € Daugiau |
|
1208.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony A6600Daugiau |
|
1208.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
1208.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Sony A6600 Body (Black) | (ILCE-6600/B) | (α6600) | (Alpha 6600)Daugiau |
|
1171.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Sony A6600 Body (Black)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1446.0 € Daugiau |
|
1208.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony A6600, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1269 € Daugiau |
|
1208.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony A6600, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1269 € Daugiau |
|
1208.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sony A6600Daugiau |
|
1208.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
1208.90 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Sony A6600 Body (Black) | (ILCE-6600/B) | (α6600) | (Alpha 6600)Daugiau |
|
1212.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Sony A6600 Body (Black) (ILCE-6600/B) (6600) (Alpha 6600) |
|
1275.95 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
1275.95 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Sony A6600 + 16-50mm OSS II (Black) , (SELP16502) , (ILCE-6600 / B) , (α6600) , ..Daugiau |
|
1328.64 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 18:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4548736108479 |
| Fotoaparato tipas | sisteminiai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 24mpix |
| Artinimas (optinis), kartais | - |
| LCD ekrano įstrižainė | 3" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 6000 x 4000 |
| Vaizdo ieškiklis | evf |
| Jautrumas (ISO) | auto, 100 - 51200 |
| Baltos spalvos balansas | automatinis, dienos šviesa, debesuota, fluorescencinė, kaitinamoji lemputė, blykstė, Šešėlis, rankinis, spalvos temperatūra (1900k - 10000k) |
| Matmenys | 120 x 67 x 59 mm |
| Vaizdo proporcijos | 3:2, 16:9 |
| Palaikomi formatai | jpg ,raw |
| Filmavimas aukšta raiška | 4k uhd |
| Vaizdo klipai | 4k, 1920 x 1080 |
| Židinio nuotolis | 16 - 50mm |
| Diafragma | priklausomai nuo objektyvo |
| Fokusavimas | auto, manual |
| Stabilizavimo sistema | + |
| Blykstės režimai | automatinis, automatinis su raudonų akių efekto mažinimu, lėta sinchronizacija, galinės diafragmos sinchronizacija, blykstė išjungta |
| Išorinės blykstės jungtis | yra (daugiafunkcis batelis) |
| USB | usb 2.0 (type‑c) |
| Jungties tipas | hdmi, usb |
| Atminties tipas | sd sdhc, sdxc |
| Vidinė atmintis | -mb |
| Maitinimo šaltinis | Įkraunamoji baterija |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Komplektacija | fotoaparatas, objektyvas |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |









































