Fotoaparatas Sony Alpha A7 III kaina
Fotoaparatas Sony Alpha A7 III kaina
Sony A7 Mark III body (ILCE7M3B) + papildoma 1-erių metų garantijaDaugiau |
|
1198.00 €
|
Į parduotuvę fotofoto.lt |
Sony Alpha 7 Mark III BODYTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
1372.63 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony Alpha a7 III ILCE-7M3B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1419 € Daugiau |
|
1372.63 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
SONY A7 MARK III BodyDaugiau |
|
1197.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1197.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Sony A7 Mark III body (ILCE7M3B) + papildoma 1-erių metų garantijaDaugiau |
|
1198.00 €
|
Į parduotuvę fotofoto.lt |
SONY ILCE 7M3B Skaitmeninis fotoaparatasDaugiau |
|
1270.62 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1270.62 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sony α 7 III MILC Body 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels BlackDaugiau |
|
1274.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1274.84 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony Alpha 7 Mark III BODY | Sony | ILCE7M3B.CEC | 4548736079663Daugiau |
|
1278.30 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Aparat Sony A7 III (ILCE7M3B.CEC) | ILCE7M3B.CEC | 4548736079663Daugiau |
|
1290.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Sony A7 III Body Black ILCE-7M3/B 7 III Alpha 7 III a7 mark 3 |
|
1299.46 €
13 d.d.
Pristatymo laikas: 13 d.d. |
1299.46 €
13 d.d.
Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Sony Alpha 7 Mark III BodyDaugiau |
|
1302.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
1302.99 €
7-15 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 7-15 d.d. |
Sony A7 III Black Body (ILCE-7M3) sisteminis fotoaparatas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 219.27 eur/mėn Daugiau |
|
1315.62 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
1315.62 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Sony Alpha 7 Mark III BODYTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
1372.63 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony Alpha a7 III ILCE-7M3B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1419 € Daugiau |
|
1372.63 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sisteminis fotoaparatas Sony Alpha a7 III ILCE-7M3B, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1419 € Daugiau |
|
1372.63 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sony A7 III Body (Black) | (ILCE-7M3/B) | (α7 III) | (Alpha 7 III)Daugiau |
|
1375.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Sony A7 III Body (Black) | (ILCE-7M3/B) | (α7 III) | (Alpha 7 III)Daugiau |
|
1422.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Sony Alpha ILCE-7 Mark III + obiektyw Sony SEL 28-70 mm | ILCE7M3KB.CEC | 454873.. |
|
1460.00 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Sony Alpha 7 Mark III + 28-70mm Kit ILCE7M3KB.CEC |
|
1506.61 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
1506.61 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
"Sony α 7 III", 24,2 MP, 6000 x 4000 taškų, CMOS, 4K Ultra HD, jutiklinis ekrana.. |
|
1701.91 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Sony Alpha 7 Mark III BODY | Sony | ILCE7M3B.CEC |
|
1760.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1760.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sony Alpha 7 Mark III BODY | Sony |
|
1764.23 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1764.23 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony Alpha 7 Mark III BODY | SonyKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1794.13 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1794.13 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Fotoaparatas SONY ILCE7M3 BodyLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
1795.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-02 13:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4548736079656 |
| Ilgis | 126.9 |
| Plotis | 73.7 |
| Aukštis | 95.6 |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 650 |
| Serija | Alpha |
| Ekrano įstrižainė | 3 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | 7 III + FE 24-105mm F4 G OSS |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Vaizdo failų formatai | MPEG-4 |
| Palaikomos atminties kortelės | Memory Stick PRO Duo |
| Jungtys | Micro HDMI |
| Vaizdo proporcija | 3:2 |
| Sensoriaus tipas | Exmor R CMOS |
| Megapikselių skaičius | 24.2 |
| Nuotraukų formatai | JPEG |
| Vaizdo stabilizavimas | + |
| Sensoriaus dydis | 35.6 x 23.8 mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis / Dienos šviesa / Šešėlis / Debesuota / Kaitrinė / Fluorescencinė / Šiltai balta / Šalta balta / Dienos šviesa / Dienos šviesa / Blykstė / Povandeninis / Spalvų temperatūra 2500–9900K ir spalvų filtras G7–M7 (57 žingsniai), nuo A7 iki B7 (29– žingsnis) / Rankiniai nustatimai |
| Maksimali skiriamoji geba | 6000 x 4000 |
| Optika | Sony FE 24-105mm F4 G OSS |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | Hibridinė autofokusavimo sistema |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis) |
| Židinio nuotolis | 24 |
| Ekspozicijos kompensavimas | +/- 5,0 EV (1/3 EV, 1/2 EV žingsniais) |
| Užrakto greitis | 1/8000 - 30 sek. |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstės režimai | Fill-flash |
| Filmavimo režimai | HD |
| Ekrano raiška taškais | 921600 |
| Pakreipiamas ekranas | + |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | F4 / F22 |
| Vidinė atmintis | - |
| Rodyti daugiau | |






























































