Sony Alpha 7R III A kaina
Sony Alpha 7R III A kaina
Sony a7R III A Body |
|
2097.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
2097.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Sony A7R Mark III A Body (ILCE-7RM3A) + papildoma 1-erių metų garantija |
|
2098.00 €
|
Į parduotuvę fotofoto.lt |
Sony A7R Mark III A Body (Black) - 42.4MP Mirrorless Camera ILCE-7RM3A |
|
2099.45 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
2099.45 €
24 d.d.
Pristatymo laikas: 24 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-21 23:53
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Sony |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4548736128415 |
| Plotis | 155 |
| Aukštis | 140 |
| Korpuso medžiaga | Guma |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 657 |
| Ekrano įstrižainė | 3 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | A7R Mark III A Body ILCE-7RM3A |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 3840x2160@30fps |
| Palaikomos atminties kortelės | SDXC |
| Jungtys | 3.5 mm Audio |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Megapikselių skaičius | 42.4 |
| Nuotraukų formatai | JPG |
| Matmenys | 126.9 x 95.6 x 73.7 mm |
| Vaizdo stabilizavimas | + |
| Sensoriaus dydis | 36x24 |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Optinis priartinimas (x) | 1 |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis, debesuotas, spalvų temperatūra, pasirinktinis, dienos šviesa, blykstė, fluorescencinė (šalta balta), fluorescencinė (dienos šviesa), fluorescencinė (šilta balta), kaitrinė, šešėlis, povandeninis |
| Maksimali skiriamoji geba | 7952 x 5304 |
| Optika | - |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | Autofokusavimas su fazės ir kontrasto aptikimu |
| Ekspozicijos kompensavimas | -5 to +5 EV (1/3, 1/2 EV Steps) |
| Užrakto greitis | 1/8000 - 30 sekundžių 1/8000 - 1/4 sekundės filmo režimu Lemputės režimas |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstė | Nėra |
| Pakreipiamas ekranas | + |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | - |
| Vidinė atmintis | - |
| Rodyti daugiau | |































