Sony A7R IV A kaina
Sony A7R IV A kaina
Skaitmeninis fotoaparatas Sony A7R IV A Body ILCE-7RM4A, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2309 € |
|
2187.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony α 7R IV IV A Body 61MP Exmor R CMOS ILCE7RM4AB.CECKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2727.0 € |
|
2187.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony A7R Mark IV A Body (ILCE-7RM4A) + papildoma 1-erių metų garantija |
|
2498.00 €
|
Į parduotuvę fotofoto.lt |
Sony A7R Mark IV A Body (Black) | (ILCE-7RM4A/B) | (α7R IV A) | (Alpha 7R IV A) .. |
|
2119.98 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Sony A7R Mark IV A Body (Black) , (ILCE-7RM4A / B) , (α7R IV A) , (Alpha 7R IV A.. |
|
2119.99 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Skaitmeninis fotoaparatas Sony A7R IV A Body ILCE-7RM4A, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2309 € |
|
2187.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skaitmeninis fotoaparatas Sony A7R IV A Body ILCE-7RM4A, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2309 € |
|
2187.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sony α 7R IV IV A Body 61MP Exmor R CMOS ILCE7RM4AB.CECKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2727.0 € |
|
2187.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony A7R Mark IV A Body (Black) | (ILCE-7RM4A/B) | (α7R IV A) | (Alpha 7R IV A) .. |
|
2210.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Sony ILCE-7RM4A A7R IV 35 mm viso kadro kamera su 61,0 MP |
|
2285.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
2285.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony A7R Mark IV A Body Black |
|
2305.45 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
2305.45 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Sony Alpha 7R IV sisteminis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 242.50 eur/mėn |
|
2424.98 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sony A7R Mark IV A |
|
2497.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
2497.99 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Sony A7R Mark IV A Body (ILCE-7RM4A) + papildoma 1-erių metų garantija |
|
2498.00 €
|
Į parduotuvę fotofoto.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 15:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Sony |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4548736128514 |
| Plotis | 154 |
| Aukštis | 142 |
| Korpuso medžiaga | Guma |
| Baterijos komplekte | + |
| Reikalingas baterijų skaičius | 1 |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 665 |
| Serija | A7R IV A Body |
| Ekrano įstrižainė | 3 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | ILCE-7RM4A |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 384 x2160@30 |
| Palaikomos atminties kortelės | SDXC |
| Jungtys | 3.5 mm Audio |
| Vaizdo proporcija | 16:9 |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Megapikselių skaičius | 61 |
| Nuotraukų formatai | JPEG |
| Matmenys | 128.9 x 96.4 x 77.5 mm |
| Vaizdo stabilizavimas | + |
| Sensoriaus dydis | 36x24 |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Optinis priartinimas (x) | 1 |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis, debesuotas, spalvų temperatūra, pasirinktinis, dienos šviesa, blykstė, fluorescencinė (šalta balta), fluorescencinė (dienos balta), fluorescencinė (dienos šviesa), fluorescencinė (šilta balta), kaitrinė, šešėlis, povandeninis |
| Maksimali skiriamoji geba | 9504 x 6336 |
| Optika | - |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | Autofokusavimas su fazės ir kontrasto aptikimu |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis) |
| Ekspozicijos kompensavimas | -3 to +3 EV (1/3, 1/2 EV Steps) |
| Užrakto greitis | Mechaninė sklendė 1/8000 - 30 sekundžių Lemputės režimas 1/8000 - 1/4 sekundės filmo režimu |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstė | Nėra |
| Pakreipiamas ekranas | + |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | - |
| Vidinė atmintis | - |
| Rodyti daugiau | |






















