Fotoaparatas Nikon Z 7II kaina
Fotoaparatas Nikon Z 7II kaina
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 7 II Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2129 € Daugiau |
|
1968.36 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon Z 7II BodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2499.0 € Daugiau |
|
1968.36 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z7 II, (Z7II), (Z 7 II), (Z 7II) KorpusasDaugiau |
|
2029.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2029.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nikon Z7 II BodyDaugiau |
|
1808.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
1808.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 7 II Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2129 € Daugiau |
|
1968.36 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon Z 7II BodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2499.0 € Daugiau |
|
1968.36 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 7 II Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2129 € Daugiau |
|
1968.36 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nikon Z7 II, (Z7II), (Z 7 II), (Z 7II) KorpusasDaugiau |
|
2029.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
2029.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nikon Z 7II Body sisteminis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 219.57 eur/mėn Daugiau |
|
2195.71 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 04:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Nikon |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4960759905758 |
| Ilgis | 134 |
| Plotis | 69.5 |
| Aukštis | 100.5 |
| Naudojamos baterijos | Li-ion |
| Reikalingas baterijų skaičius | 1 |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | GPS per SnapBridge programėlę |
| Svoris | 615 |
| Komplekte | Fotoaparatas, Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S objektyvas |
| Ekrano įstrižainė | 3.2 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | Z 7II + Nikkor Z 24-120mm f/4 S |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Vaizdo failų formatai | MOV |
| Palaikomos atminties kortelės | SDHC |
| Jungtys | USB Type C |
| Vaizdo proporcija | 16:9 |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Megapikselių skaičius | 45.7 |
| Nuotraukų formatai | JPEG |
| Sensoriaus dydis | 35.9 x 23.9 mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 64 |
| Baltos spalvos balansas | Automatinis (3 tipai), pasirinkti spalvų temperatūrą (2 500 K–10 000 K), debesuota, tiesioginė saulės šviesa, blykstė, fluorescencinė lempa (7 tipai), kaitrinė lempa, natūralios šviesos automatinis, iš anksto nustatytas rankinis, šešėlis |
| Maksimali skiriamoji geba | 8256 x 5504 |
| Optika | Nikon Nikkor Z 24-120mm f/4 S |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | Hibridinė autofokusavimo sistema |
| Vaizdo ieškiklis | Yra |
| Židinio nuotolis | 120 |
| Ekspozicijos kompensavimas | Nuo -5 iki +5 EV 1/3 arba 1/2 EV žingsniais |
| Užrakto greitis | 1/8000 - 30 sek. |
| Blykstė | Įmontuota |
| Blykstės režimai | TTL |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Pakreipiamas ekranas | + |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | F22 / F4 |
| Rodyti daugiau | |

































