Fotoaparatas Nikon D850 kaina
Fotoaparatas Nikon D850 kaina
Nikon D850 korpusasDaugiau |
|
2089.98 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
2089.98 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D850 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2259 € Daugiau |
|
2090.82 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon D850 bodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2419.0 € |
|
2090.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon D850 BodyDaugiau |
|
2069.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
2069.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Nikon D850 korpusasDaugiau |
|
2089.98 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
2089.98 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D850 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2259 € Daugiau |
|
2090.82 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D850 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2259 € Daugiau |
|
2090.82 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nikon D850 bodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2419.0 € |
|
2090.82 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D850 korpusasNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
2212.92 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
2212.92 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Nikon D850 FX-format Digital SLR Camera Body 4K video |
|
2245.92 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
2245.92 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D850 korpusasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
2323.57 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
2323.57 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 14:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 0182089541000 |
| Ilgis | 78.5 |
| Plotis | 146 |
| Aukštis | 124 |
| Papildoma informacija | Įkroviklis su greitojo įkrovimo funkcija MH-25a. Maksimalus nepertraukiamo fotografavimo greitis pilna raiška: 7 kadrai per sekundę. Vaizdo jutiklio formatas: FX |
| Svoris | 915 |
| Komplekte | Su objektyvu |
| Serija | D850 + AF-s Nikkor 24-120mm f/4G ED VR |
| Ekrano įstrižainė | 3.2 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Bluetooth sąsaja | - |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | D850 + AF-s Nikkor |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | + |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@24fps |
| Palaikomos atminties kortelės | SDHC |
| Jungtys | HDMI |
| Vaizdo proporcija | 5:4 |
| Sensoriaus tipas | CMOS |
| Megapikselių skaičius | 45.7 |
| Nuotraukų formatai | JPEG |
| Matmenys | 146 x 124 x 78.5 mm |
| Sensoriaus dydis | 35.9 x 23.9 mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 64 |
| Baltos spalvos balansas | Auto, 9 pozicijos + 1 naudotojo |
| Maksimali skiriamoji geba | 8256 x 5504 |
| Optika | AF-S 24-120 mm F/4 ED VR |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (optinis vaizdo ieškiklis) |
| Ekspozicijos kompensavimas | Nuo 3 EV iki +1 EV žingsniais po 1/3, 1/2 arba 1 EV |
| Užrakto greitis | 30 sek. - 1/8000 sek. |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | + |
| Blykstė | Įmontuota (Pop-up) |
| Blykstės režimai | Raudonų akių efekto mažinimas |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Ekrano raiška taškais | 2359000 |
| Pakreipiamas ekranas | + |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | Priklauso nuo pasirinkto objektyvo (komplekte AF-S 24-120 mm F/4 ED VR) |
| Vidinė atmintis | - |
| Rodyti daugiau | |






































