Nikon Z6 III kaina
Nikon Z6 III kaina
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 6III, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2249 € Daugiau |
|
2149.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon Z6 III, (Z6III), (Z 6 III), (Z 6III) korpusasDaugiau |
|
2149.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
2149.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon Z 6IIIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2522.0 € Daugiau |
|
2149.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z6 III BodyDaugiau |
|
2044.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
2044.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 6III, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2249 € Daugiau |
|
2149.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sisteminis fotoaparatas Nikon Z 6III, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2249 € Daugiau |
|
2149.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nikon Z6 III, (Z6III), (Z 6 III), (Z 6III) korpusasDaugiau |
|
2149.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
2149.99 €
10 d.d.
Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Skaitmeninis fotoaparatas Nikon Z 6IIIKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 2522.0 € Daugiau |
|
2149.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nikon Z6 III BodyDaugiau |
|
2165.95 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
2165.95 €
12 d.d.
Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Nikon Z6 III, (Z6III), (Z 6 III), (Z 6III) + NIKKOR Z 24-200mm f/4-6.3 VR |
|
2879.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Nikon Z6 III system camera + 24120 mm f/4 lens |
|
3852.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
3852.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 14:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Nikon |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4960759916167 |
| Fotoaparato tipas | sisteminiai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 24.5mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3.2" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 6048 x 4024 |
| Vaizdo ieškiklis | evf |
| Jautrumas (ISO) | auto, 100, 200, 400, 800, 1600, 3200, 6400, 12800, 25600, 51200 |
| Baltos spalvos balansas | automatinis, dienos šviesa, debesuota, fluorescencinis, kaitinamoji lemputė, blykstė, Šešėlis, manual |
| Matmenys | 134 x 100.5 x 67.5 mm |
| Vaizdo proporcijos | 3:2, 16:9 |
| Filmavimas aukšta raiška | 60p |
| Vaizdo klipai | 4k/30p/25p/24p, 1920 x 1080, 60p, 120p |
| Židinio nuotolis | 24 - 200mm |
| Diafragma | f 4 |
| Išlaikymas | 30 - 1/8000 |
| Stabilizavimo sistema | vr |
| Blykstės režimai | - |
| Išorinės blykstės jungtis | + |
| Video išvestis | microhdmi |
| USB | usb 3 |
| Atminties tipas | sd, xqd, cfexpress |
| Atminties kortelė (*įsigyjama atskirai) | 128 gb |
| Maitinimo šaltinis | Įkraunamoji baterija |
| Baterijos modelis | en-el15b |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Komplektacija | fotoaparatas, objektyvas, vartotojo instrukcija |
| Fokusavimo nuotolis | 0.3 m |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |

































