Nikon D780 kaina
Nikon D780 kaina
Nikon D780 BodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1741.99 € Daugiau |
|
1586.52 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D780 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1619 € Daugiau |
|
1586.52 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon D780 BodyDaugiau |
|
1479.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
1479.00 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Nikon D780 korpusasDaugiau |
|
1498.38 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1498.38 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D780 BodyNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
1586.52 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1586.52 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D780 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1619 € Daugiau |
|
1586.52 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Nikon D780 BodyKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1741.99 € Daugiau |
|
1586.52 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D780 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1619 € Daugiau |
|
1586.52 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Nikon D780 body 24.5MP Full Frame DSLR Camera |
|
1625.95 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
1625.95 €
11 d.d.
Pristatymo laikas: 11 d.d. |
Veidrodinis fotoaparatas Nikon D780 BodyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1665.85 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
1665.85 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Nikon D780 Body Black veidrodinis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 167.58 eur/mėn Daugiau |
|
1675.79 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 03:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Nikon |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4960759904157 |
| Fotoaparato tipas | veidrodiniai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 24.5mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3.2" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 6048 x 4024 |
| Vaizdo ieškiklis | cmos |
| Jautrumas (ISO) | iso 100–51 200 (išplečiama iki iso 50–204 800), auto |
| Matmenys | 144 x 116 x 76 mm |
| Svoris | 0.840kg |
| Vaizdo proporcijos | 1:1, 3:2, 16:9 |
| Filmavimas aukšta raiška | 4k |
| Vaizdo klipai | 4k/30p/25p/24p, 1920x1080/120p/100p/60p/50p/30p/25p/24p |
| Normalus fokusavimo režimas, cm | priklausomai nuo objektyvo |
| Makro fokusavimo režimas, cm | priklausomai nuo objektyvo |
| Išlaikymas | 1/8000–30 s (iki 900 s m režimu), bulb, time |
| Stabilizavimo sistema | - |
| Blykstės režimai | priekinės diafragmos sinchronizacija, raudonų akių efekto mažinimas, lėta sinchronizacija, raudonų akių efekto mažinimas su lėta sinchronizacija, galinės diafragmos sinchronizacija, išjungta |
| Išorinės blykstės jungtis | + |
| Video išvestis | microhdmi |
| USB | + |
| Jungties tipas | + |
| Atminties tipas | sd/sdhc/sdxc |
| Maitinimo šaltinis | li-ion |
| Baterijos modelis | en-el15b |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Komplektacija | fotoaparatas |
| Fokusavimo nuotolis | priklausomai nuo objektyvo |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |




































