Fotoaparatas Sony Alpha A6700 kaina
Fotoaparatas Sony Alpha A6700 kaina
Beveidroninis fotoaparatas Sony A6700 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1489 € Daugiau |
|
1359.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Skaitmeninis fotoaparatas Sony a6700Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1706.0 € Daugiau |
|
1376.53 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Beveidroninis fotoaparatas Sony A6700 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1489 € Daugiau |
|
1359.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony alpha 6700 - Spiegelreflexkamera - CMOS - SchwarzDaugiau |
|
1372.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1372.20 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony A6700 Body (Juodas) | (ILCE-6700B) | (Alpha 6700)Daugiau |
|
1375.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1375.98 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Skaitmeninis fotoaparatas Sony a6700Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1706.0 € Daugiau |
|
1376.53 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony Alpha A6700 APS-C Camera Body | Sony | ILCE6700B.CEC | 4548736146624Daugiau |
|
1391.75 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Sony a6700 BodyDaugiau |
|
1397.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
1397.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Beveidroninis fotoaparatas Sony A6700 Body, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1489 € Daugiau |
|
1419.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Sony Alpha 6700 Body Black sisteminis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 143.62 eur/mėn Daugiau |
|
1436.15 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sony A6700 Body APS-C mirrorless camera 26MP BSI CMOS UHD 4K AI-AF ILCE-6700BDaugiau |
|
1440.95 €
22 d.d.
Pristatymo laikas: 22 d.d. |
1440.95 €
22 d.d.
Pristatymo laikas: 22 d.d. |
Fotoaparatas Sony A6700 (ILCE6700B.CEC) | ILCE6700B.CEC | 4548736146624Daugiau |
|
1444.35 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
"Sony α α6700", 27 MP, 6192 x 4128 taškų, "Exmor R CMOS", "4K Ultra HD", jutikli.. |
|
1506.84 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Sony Alpha A6700 APS-C Camera Body | Sony |
|
1547.59 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1547.59 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony Alpha 6700 Body ILCE6700B |
|
1549.82 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1549.82 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Sony Alpha A6700 APS-C Camera Body | Sony | ILCE6700B.CEC |
|
1558.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1558.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sony Alpha A6700 APS-C Camera Body | SonyKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1588.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1588.49 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony A6700 korpusas (juodas) | (ILCE-6700B) | (Alpha 6700)Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
1603.34 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1603.34 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Sony A6700 korpusas (juodas) | (ILCE-6700B) | (Alpha 6700)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
1683.51 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1683.51 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Sony Alpha A6700 APS-C Camera Body | Sony | ILCE6700B.CEC | 4548736146624 |
|
1831.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 20:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4548736146624 |
| Gamintojo kodas | ilce-6700 |
| Fotoaparato tipas | veidrodiniai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 26mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Vaizdo ieškiklis | evf |
| Jautrumas (ISO) | auto, 100–32000 (išplėstinis 50–102400) |
| Baltos spalvos balansas | auto (awb), daylight, cloudy, fluorescent, incandescent, flash, manual, color temperature setting |
| Matmenys | 122 x 69 x 75.1 mm |
| Svoris | 0.493kg |
| Vaizdo proporcijos | 3:2, 16:9, 1:1 |
| Palaikomi formatai | xavc s |
| Filmavimas aukšta raiška | full hd |
| Vaizdo klipai | 4k |
| Išlaikymas | 30 - 1/4000 |
| Stabilizavimo sistema | + |
| Išorinės blykstės jungtis | + |
| Vaizdo jungtys | micro hdmi |
| USB | usb 3 |
| Atminties tipas | uhs-ii |
| Atminties kortelė (*įsigyjama atskirai) | 256 gb |
| Maitinimo šaltinis | li-ion |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Komplektacija | fotoaparatas |
| Fokusavimo nuotolis | priklausomai nuo objektyvo |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 15 |
| Rodyti daugiau | |















































