Fotoaparatas Sony Alpha A6100 kaina
Fotoaparatas Sony Alpha A6100 kaina
Skaitmeninis fotoaparatas Sony A6100 + E 16-50mm F3.5-5.6 ILCE6100AKB.CECKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 925.0 € |
|
815.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Fotoaparatas SONY ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, BlackNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
867.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sony A6100 BodyDaugiau |
|
617.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
617.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
Fotoaparatas Sony A6100 + 16-50mm f/3.5-5.6 (ILCE6100AKB.CEC) | 4548736166349 |
|
646.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | | ILCE6100AKB.CEC | 45.. |
|
793.40 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Sony A6100 + E 16-50mm F3.5-5.6 PZ OSS |
|
799.66 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
799.66 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | Sony | ILCE6100AKB.CEC .. |
|
804.35 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | Sony | ILCE6100AKB.CEC |
|
807.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
807.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | Sony|ILCE6100AKB.CEC |
|
811.40 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Skaitmeninis fotoaparatas Sony A6100 + E 16-50mm F3.5-5.6 ILCE6100AKB.CECKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 925.0 € |
|
815.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens Black sisteminis fotoaparatas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 81.53 eur/mėn |
|
815.34 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | Sony |
|
819.42 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Sony ILCE-6100 + 16-50mm Kit, Black ILCE6100AKB.CEC |
|
820.63 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
820.63 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | Sony |
|
826.81 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
826.81 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | Sony |
|
831.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
831.02 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | SonyKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
838.86 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
838.86 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | SonyNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
862.38 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
862.38 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Fotoaparatas SONY ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, BlackNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
867.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sony Alpha 6100 sisteminis fotoaparatas su 16-50 mm objektyvu, juodas |
|
867.00 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Sony ILCE-6100 Mirrorless Camera + 16-50mm Lens, Black | SonyIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
905.50 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
905.50 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Sisteminis fotoaparatas Sony ILCE-6100 su 16-50mm objektyvu, Juodas |
|
1019.18 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 13:15
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 4548736108646 |
| Plotis | 144 |
| Aukštis | 115 |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Bluetooth 4.1 |
| Svoris | 396 |
| Ekrano įstrižainė | 3 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Maitinimo šaltinis | Akumuliatorius |
| Modelis | Alpha A6100 + 16-50mm |
| WiFi sąsaja | + |
| Navigacijos (GPS) funkcija | - |
| Vaizdo įrašymo greitis | 1080p@60fps |
| Palaikomos atminties kortelės | SDHC |
| Jungtys | Micro HDMI |
| Vaizdo proporcija | 3:2 |
| Sensoriaus tipas | Exmor CMOS |
| Megapikselių skaičius | 24.2 |
| Nuotraukų formatai | XAVC S |
| Sensoriaus dydis | 23.5 x 15.6 mm |
| Kameros jautrumas (ISO) | 100 |
| Baltos spalvos balansas | Auto, 8 pozicijų + 1 naudotojo |
| Maksimali skiriamoji geba | 6000 x 4000 |
| Optika | Objektyvas komplekte 16-50mm f/3.5-5.6 OSS |
| Rankinis fokusavimas | + |
| Autofokusavimas | + |
| Autofokusavimo tipas | TTL Autofokusavimas |
| Vaizdo ieškiklis | Yra (elektroninis vaizdo ieškiklis) |
| Ekspozicijos kompensavimas | - 5 EV iki + 5 EV su 1/2 EV arba 1/3 EV žingsniu |
| Galimybė prijungti išorinę blykstę | - |
| Blykstė | Įmontuota (Pop-up) |
| Blykstės režimai | Sinchronizavimas dideliu greičiu |
| Filmavimo režimai | 4K |
| Ekrano raiška taškais | 921600 |
| Mikrofonas | Yra (Stereo) |
| 3D fotografavimas | - |
| Diafragma | Priklauso nuo pasirinkto objektyvo (komplekte 16-50mm f/3.5-5.6 OSS) |
| Vidinė atmintis | - |
| Rodyti daugiau | |


















































