Fotoaparatas Nikon D5600 kaina
Fotoaparatas Nikon D5600 kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-24 10:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NIKON |
| Kategorija | Fotoaparatai |
| Prekės kodas | 0018208948321 |
| Gamintojo kodas | d5600 + af-p dx 18-55mm vr |
| Fotoaparato tipas | veidrodiniai fotoaparatai |
| Megapikselių skaičius | 24.2mpix |
| LCD ekrano įstrižainė | 3.2" |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 6000 x 4000 |
| Vaizdo ieškiklis | optinis |
| Baltos spalvos balansas | auto, cloudy, flash, fluorescent, incandescent, manual, shade |
| Matmenys | 124 x 97 x 70 mm |
| Svoris | 0.465kg |
| Palaikomi formatai | jpeg, jpg |
| Filmavimas aukšta raiška | 1920 x 1080 |
| Diafragma | 18 - 55 |
| Stabilizavimo sistema | + |
| Vaizdo jungtys | hdmi |
| USB | + |
| Jungties tipas | wifi, nfc, usb, bluetooth |
| Atminties tipas | sdhc, sd, sdxc |
| Maitinimo šaltinis | li-ion |
| Atsparumas vandeniui | - |
| Komplektacija | fotoaparatas, Įkroviklis, objektyvas |
| Fokusavimo nuotolis | 6.25 |
| Kita informacija | yra galimybė prijunti gps, wi-fi. pasukamas ekranėlis. komplekte objektyvas 18-55mm |
| Pardavėjo šalis | kinija |
| Rodyti daugiau | |











































