Šaldytuvas Hisense RB329N4AWE kaina
Šaldytuvas Hisense RB329N4AWE kaina
Šaldytuvas su šaldikliu HISENSE RB329N4AWE, 179,7 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
339.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Hisense RB329N4AWEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 453.0 € |
|
372.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB329N4AWEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
372.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense, 255 L, aukštis 180 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
399.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
399.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas su šaldikliu HISENSE RB329N4AWE, 179,7 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
339.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Hisense RB329N4AWE šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.90 eur/mėn |
|
339.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Hisense RB329N4AWEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
372.67 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
372.67 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense RB329N4AWEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 453.0 € |
|
372.67 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Hisense RB329N4AWEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
372.68 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
372.68 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB329N4AWEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
372.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB329N4AWEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
372.68 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas Hisense 180cm NF |
|
383.33 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
383.33 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Hisense, 255 L, aukštis 180 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
399.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
399.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 16:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727063496 |
| Gamintojo kodas | 20009487 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 215kwh |
| Bendra talpa | 255l |
| Šaldytuvo talpa | 188l |
| Šaldiklio talpa | 67l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 4kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 55cm |
| Aukštis | 179.7cm |
| Gylis | 56.3cm |
| Svoris | 55kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | total no frost; Šalto oro cirkuliacija (multi air flow); 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse; 3 šaldiklio stalčiai; led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |






























