Šaldytuvas Hisense RB395N4BCE kaina
Šaldytuvas Hisense RB395N4BCE kaina
Šaldytuvas HISENSE RB395N4BCEKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 18.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
HISENSE RB395N4BCE ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
399.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
399.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
HISENSE RB395N4BCE |
|
399.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
399.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas HISENSE RB395N4BCE |
|
400.06 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
400.06 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727054258 |
| Gamintojo kodas | rb395n4bce |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 243kwh |
| Bendra talpa | 304l |
| Šaldytuvo talpa | 207l |
| Šaldiklio talpa | 97l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 62kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 4 žvaigždučių šaldiklis; 3 šaldiklio stalčiai |
| Lentynos | - |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |





























