Šaldytuvas Hisense RB395N4BFE kaina
Šaldytuvas Hisense RB395N4BFE kaina
Šaldytuvas HISENSE RB395N4BFEKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Hisense NoFrost, 304 L, 186 cm, juodas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
409.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense RB395N4BFEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 531.0 € |
|
459.41 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB395N4BFEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
378.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB395N4BFEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 489 € |
|
378.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hisense RB395N4BFE šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 64.58 eur/mėn |
|
387.50 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
387.50 €
7-8 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 7-8 d.d. |
Šaldytuvas HISENSE RB395N4BFEKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
399.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
HISENSE RB395N4BFE ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
399.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
399.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB395N4BFEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
399.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
399.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense NoFrost, 304 L, 186 cm, juodas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
409.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Šaldytuvas Hisense RB395N4BFEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
459.41 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
459.41 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense RB395N4BFEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 531.0 € |
|
459.41 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas HISENSE RB395N4BFE |
|
467.84 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
467.84 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas Hisense Šaldytuvas HISENSE RB395N4BFE | RB395N4BFE | 6921727076717 |
|
636.45 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 08:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727076717 |
| Gamintojo kodas | rb395n4bfe |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 243kwh |
| Bendra talpa | 304l |
| Šaldytuvo talpa | 207l |
| Šaldiklio talpa | 97l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 60kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 plastikiniai šaldiklio stalčiai; daržovių stalčius; kiaušinių dėklas; lentynėlė buteliams |
| Lentynos | - |
| Palaikomos technologijos | no frost |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |




























