Šaldytuvas Hisense RB372N4AWE kaina
Šaldytuvas Hisense RB372N4AWE kaina
HISENSE RB372N4AWE ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
365.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
365.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense RB372N4AWE šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 61.25 eur/mėn |
|
367.49 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
367.49 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB372N4AWEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
409.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
409.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB372N4AWEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
409.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
409.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Hisense, NoFrost, 292 L, 179 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
409.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 13:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727073235 |
| Gamintojo kodas | rb372n4awe |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 235kwh |
| Bendra talpa | 292l |
| Šaldytuvo talpa | 207l |
| Šaldiklio talpa | 85l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 178.5cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 57kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | totalnofrost |
| STAR klasė | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















